Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10904346

OSAÜHING KÜLM JA KLIIMA

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10904346
  • Asutatud2002 (23 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202563 894 €
  • KMKR numberEE100793505
  • Sellel aadressil on registreeritud 22 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

42/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 01.11.2002Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 01.11.2002 2002, Esimene aruanne 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OSAÜHING KÜLM JA KLIIMA
Registrikood
10904346
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
01.11.2002
KMKR number
EE100793505
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Salve tn 3a
Aadress kehtib alates
08.11.2017

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Indrek Arro100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Indrek ArroJuhatuse liige01.11.2002

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Indrek Arrootsene osalus22.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu63 894 €+12,3
Müügitulu muutus138 383 € → 63 894 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €72 tuh €144 tuh €216 tuh €288 tuh €2019287 918 €2020202120222023202463 894 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 60 467 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 202560 467 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20253427 €
2024Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025135 076 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20253307 €
2023Masinate, tööstusseadmete, laevade ja õhusõidukite hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008154 177 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20083471 €
2022Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 200834 015 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20083133 €
2021Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 200838 013 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20088700 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008240 391 €
2020Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 200838 437 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20089090 €
2019Tööstuslike masinate ja seadmete paigaldus EMTAK 200862 247 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20089090 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Tegevusload ja majandustegevusteated

Majandustegevuse register
TegevusalaLiikStaatusKehtiv alates
Fluoritud kasvuhoonegaase või nende alternatiive sisaldavate toodete, seadmete või süsteemide käitlemisluba KeskkondTegevuslubaKehtiv12.07.2013
EhitamineMajandustegevusteadeKehtiv05.11.2007
ProjekteerimineMajandustegevusteadeKehtiv05.11.2007

Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
024682003200420052006820072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202402025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20183
20173
20168
20158
20148
20137
20127
20116
20106
20096
20088
20078
20065
20055
20045
20034

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu63 894 €138 383 €157 648 €37 148 €46 713 €287 918 €71 337 €
Ärikasum7855 €23 950 €13 739 €19 926 €9510 €42 510 €−1477 €
Kasum enne tulumaksustamist8041 €23 950 €13 739 €19 926 €9510 €42 775 €−1213 €
Aruandeaasta kasum8041 €23 950 €13 739 €19 926 €9510 €42 775 €−1213 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku1 146 732 €1 139 108 €1 128 745 €1 113 865 €1 096 401 €1 083 889 €1 044 330 €
sh käibevarad356 571 €364 807 €384 489 €405 895 €402 537 €560 706 €416 923 €
sh põhivarad790 161 €774 301 €744 256 €707 970 €693 864 €523 183 €627 407 €
sh raha7844 €60 602 €48 352 €40 962 €26 888 €199 862 €49 895 €
Omakapital1 082 306 €1 074 265 €1 050 315 €1 036 576 €1 016 650 €1 007 140 €964 365 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 071 453 €1 047 503 €1 033 764 €1 013 838 €1 004 328 €961 553 €962 766 €
Lühiajalised kohustised64 426 €64 843 €78 430 €77 289 €79 751 €76 749 €79 965 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Aruanne esitatud19.06.202627.06.202526.06.202426.06.202328.06.202230.06.202128.10.2020
Omakapitali osakaal varadest94,4 %94,3 %93,1 %93,1 %92,7 %92,9 %92,3 %
Puhaskasumi määr müügitulust12,6 %17,3 %8,7 %53,6 %20,4 %14,9 %−1,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang