Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10910000

Osaühing VVV Investeeringud

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10910000
  • Asutatud2002 (23 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202531 232 €

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200220072012201720222026Asutatud 06.12.2002Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.12.2002 2002, Esimene aruanne 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing VVV Investeeringud
Registrikood
10910000
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.12.2002
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Kuusalu vald, Salmistu küla, Tülli

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu31 232 €+9,4
Müügitulu muutus32 009 € → 31 232 €-0,7
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9925 €20 tuh €30 tuh €40 tuh €2019: 39 701 €39 701 €20192020: 36 092 €20202021: 37 001 €20212022: 38 019 €20222023: 30 621 €20232024: 32 009 €20242025: 31 232 €31 232 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 27 468 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202527 468 €
2025Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20253764 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202528 530 €
2024Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20253479 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200826 481 €
2023Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20082480 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20081660 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200829 282 €
2022Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20085935 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20082802 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200829 283 €
2021Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20085077 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20082641 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200831 696 €
2020Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20083299 €
2020Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20081097 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200835 691 €
2019Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 20082413 €
2019Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20081597 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
011222003: 2220032004: 220042005: 220052006: 220062007: 220072008: 220082009: 020092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 120142015: 120152016: 120162017: 120172018: 120182019: 120192020: 120202021: 220212022: 220222023: 220232024: 220242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20232
20222
20212
20201
20191
20181
20171
20161
20151
20141
20131
20121
20111
20101
20090
20082
20072
20062
20052
20042
20032

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu31 232 €32 009 €30 621 €38 019 €37 001 €36 092 €39 701 €
Ärikasum enne makse1126 €906 €789 €573 €1020 €1942 €4001 €
Aruandeaasta kasum1126 €906 €789 €573 €1020 €1942 €4001 €
Tööjõukulud682 €773 €139 €86,00 €128 €564 €1798 €
Varad kokku156 750 €154 956 €154 728 €153 939 €153 371 €146 352 €144 440 €
sh käibevarad29 952 €28 158 €27 930 €27 141 €26 573 €19 554 €17 642 €
sh raha25 465 €24 982 €23 361 €23 442 €21 201 €19 529 €17 569 €
Omakapital80 750 €79 624 €78 718 €77 929 €77 356 €76 336 €74 394 €
sh osa- või aktsiakapital12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €12 782 €
Lühiajalised kohustised76 000 €75 332 €76 010 €76 010 €76 015 €70 016 €70 046 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1222211
Omakapitali osakaal varadest51,5 %51,4 %50,9 %50,6 %50,4 %52,2 %51,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,6 %2,8 %2,6 %1,5 %2,8 %5,4 %10,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang