Registrikaart · Äriregistri kanne 10912564
Osaühing HAPPY CANDY
- Registrikood10912564
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202531 001 €
- KMKR numberEE100820041
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing HAPPY CANDY
- Registrikood
- 10912564
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.01.2003
- KMKR number
- EE100820041
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Jalakakuru tn 9
- Aadress kehtib alates
- 21.02.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Karin Varikmägi | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Karin Varikmägi | Juhatuse liige | 17.03.2003 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Karin Varikmägi | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 54 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 31 001 € | +9,4 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 31 001 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46361 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 31 001 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 31 001 € |
| 2024 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1047 € |
| 2022 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 862 € |
| 2021 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1183 € |
| 2020 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 81 481 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2019)
Majandusaasta aruandedKogu 81 482 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 81 482 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 31 001 € | 0,00 € | 1047 € | 862 € | 1183 € | 0,00 € | 81 482 € |
| Ärikasum | −6628 € | −8056 € | −6520 € | −6768 € | −8098 € | −6552 € | 404 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −6628 € | −401 € | −6519 € | −6768 € | −7741 € | −6550 € | 657 € |
| Aruandeaasta kasum | −6628 € | −401 € | −6519 € | −6768 € | −7741 € | −6550 € | 657 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 6331 € | 6262 € | 5029 € | 5142 € | 5035 € | 4743 € | 4742 € |
| Varad kokku | 141 901 € | 141 296 € | 150 581 € | 150 606 € | 158 113 € | 165 365 € | 172 962 € |
| sh käibevarad | 18 371 € | 11 435 € | 14 457 € | 17 108 € | 19 583 € | 21 801 € | 29 583 € |
| sh põhivarad | 123 530 € | 129 861 € | 136 124 € | 133 498 € | 138 530 € | 143 564 € | 143 379 € |
| sh raha | 10 828 € | 6755 € | 9711 € | 13 085 € | — | 18 466 € | 26 248 € |
| Omakapital | 104 668 € | 111 296 € | 111 697 € | 118 216 € | 124 984 € | 132 725 € | 139 275 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 108 484 € | 108 885 € | 115 404 € | 122 172 € | — | 136 463 € | 135 806 € |
| Lühiajalised kohustised | 37 233 € | 30 000 € | 38 884 € | 32 390 € | 33 129 € | 32 640 € | 33 687 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −297 € | −1794 € | −1491 € | −1626 € | −3063 € | −1809 € | 5146 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 28.06.2025 | 30.06.2024 | 02.07.2023 | 30.06.2022 | 29.06.2021 | 22.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,8 % | 78,8 % | 74,2 % | 78,5 % | 79,0 % | 80,3 % | 80,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −21,4 % | — | −622,6 % | −785,2 % | −654,4 % | — | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.