OÜ Rammstein
- Registrikood10914735
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025110 739 €
- KMKR numberEE100822227
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Rammstein
- Registrikood
- 10914735
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.03.2003
- KMKR number
- EE100822227
- Aadress
- Viljandi maakond, Põhja-Sakala vald, Sürgavere küla, Reisi/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
50/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 |
| Müügitulu | 110 739 € | +14,5 |
| Müügitulu muutus | 195 082 € → 110 739 € | -13 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725068758
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 15122 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) | Põhitegevusala |
| 46611 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) teenis ettevõte 2025. aastal 101 649 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2025 | 101 649 € |
| 2025 | Põllumajandusmasinate, -seadmete ja lisaseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 9090 € |
| 2024 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2025 | 184 509 € |
| 2024 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade, k.a konteinerite hulgimüük EMTAK 2025 | 10 573 € |
| 2023 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2008 | 259 269 € |
| 2023 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 22 659 € |
| 2022 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2008 | 153 349 € |
| 2022 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 123 000 € |
| 2021 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 189 832 € |
| 2021 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2008 | 85 647 € |
| 2020 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 110 003 € |
| 2020 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2008 | 61 466 € |
| 2019 | Tõste- ja teisaldusseadmete ja -masinate ning nende varuosade hulgimüük (k.a konteinerid) EMTAK 2008 | 122 655 € |
| 2019 | Sadulsepatoodete tootmine (sadulad, hobuserakmed jm) EMTAK 2008 | 72 087 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 3 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 110 739 € | 195 082 € | 281 928 € | 276 349 € | 275 479 € | 171 469 € | 203 031 € |
| Ärikasum enne makse | −19 896 € | −32 432 € | −15 087 € | −10 032 € | −9225 € | 6936 € | 69 006 € |
| Aruandeaasta kasum | −19 896 € | −32 432 € | −15 087 € | −10 032 € | −9225 € | 6936 € | 69 006 € |
| Tööjõukulud | 52 210 € | 116 656 € | 117 272 € | 83 162 € | 47 388 € | 23 734 € | 25 428 € |
| Varad kokku | 278 584 € | 304 894 € | 361 560 € | 379 741 € | 383 911 € | 380 251 € | 365 602 € |
| sh käibevarad | 257 163 € | 279 106 € | 334 846 € | 327 041 € | 309 983 € | 280 855 € | 358 738 € |
| sh raha | 60 991 € | 62 536 € | 96 598 € | 89 950 € | 63 338 € | 27 853 € | 358 738 € |
| Omakapital | 265 084 € | 284 980 € | 317 412 € | 332 499 € | 342 531 € | 351 756 € | 344 820 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 13 500 € | 19 914 € | 44 148 € | 47 242 € | 41 380 € | 28 495 € | 20 782 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,2 % | 93,5 % | 87,8 % | 87,6 % | 89,2 % | 92,5 % | 94,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -18,0 % | -16,6 % | -5,4 % | -3,6 % | -3,3 % | 4,0 % | 34,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.