TERAMO OÜ
- Registrikood10915686
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025137 439 €
- KMKR numberEE100827426
Üldandmed
- Ärinimi
- TERAMO OÜ
- Registrikood
- 10915686
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.04.2003
- KMKR number
- EE100827426
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu vald, Vahi alevik, Nõmmeringi tn 13
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
53/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 137 439 € | +15,3 |
| Müügitulu muutus | 190 669 € → 137 439 € | -8,4 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256233388
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 137 439 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 137 439 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 190 669 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 163 203 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 168 000 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 107 681 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 1 025 360 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 122 724 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 59 539 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 113 946 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 137 439 € | 190 669 € | 163 203 € | 275 681 € | 1 148 084 € | 59 539 € | 113 946 € |
| Ärikasum enne makse | −36 238 € | 558 256 € | 2098 € | 74 206 € | 164 949 € | −69 975 € | −967 € |
| Aruandeaasta kasum | −36 238 € | 558 256 € | 2098 € | 74 206 € | 164 949 € | −69 975 € | −967 € |
| Tööjõukulud | 14 001 € | 13 939 € | 13 932 € | 13 856 € | 9384 € | 33 557 € | 27 862 € |
| Varad kokku | 950 696 € | 947 830 € | 575 146 € | 462 775 € | 522 272 € | 1 173 134 € | 313 189 € |
| sh käibevarad | 229 464 € | 238 317 € | 429 821 € | 328 044 € | 382 844 € | 1 012 175 € | 146 256 € |
| sh raha | 11 674 € | 16 161 € | 19 603 € | 14 614 € | 32 354 € | 7598 € | 16 922 € |
| Omakapital | 815 204 € | 851 442 € | 293 186 € | 291 088 € | 216 883 € | 51 934 € | 121 909 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 54 778 € | 14 674 € | 28 703 € | 8930 € | 305 389 € | 1 061 200 € | 141 280 € |
| Pikaajalised kohustised | 80 714 € | 81 714 € | 253 257 € | 162 757 € | 0,00 € | 60 000 € | 50 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 85,7 % | 89,8 % | 51,0 % | 62,9 % | 41,5 % | 4,4 % | 38,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -26,4 % | 292,8 % | 1,3 % | 26,9 % | 14,4 % | -117,5 % | -0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.