DD32 OÜ
- Registrikood10918609
- Asutatud2002 (23 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2024143 288 €
- KMKR numberEE100804070
Üldandmed
- Ärinimi
- DD32 OÜ
- Registrikood
- 10918609
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.12.2002
- KMKR number
- EE100804070
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Raua tn 32-37
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 143 288 € | +15,5 |
| Müügitulu muutus | 229 135 € → 143 288 € | -11,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725018292
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46859 | Muude keemiatoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muude keemiatoodete hulgimüük teenis ettevõte 2024. aastal 110 330 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 110 330 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 32 534 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 424 € |
| 2023 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 201 505 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 960 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 670 € |
| 2022 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 159 031 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 36 615 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 579 € |
| 2021 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 162 248 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 199 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 338 € |
| 2020 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 185 462 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 20 530 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 5845 € |
| 2019 | Muude keemiatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 157 943 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 096 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 8010 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 143 288 € | 229 135 € | 196 225 € | 188 785 € | 211 837 € | 188 049 € |
| Ärikasum enne makse | 662 € | −9223 € | 15 540 € | 16 668 € | 10 715 € | 20 228 € |
| Aruandeaasta kasum | 662 € | −9223 € | 15 540 € | 16 668 € | 10 715 € | 20 228 € |
| Tööjõukulud | 13 985 € | 16 027 € | 17 568 € | 17 945 € | 13 684 € | 9634 € |
| Varad kokku | 492 271 € | 510 932 € | 486 138 € | 550 843 € | 466 396 € | 432 621 € |
| sh käibevarad | 172 529 € | 158 869 € | 147 673 € | 190 937 € | 92 246 € | 170 288 € |
| sh raha | 58 946 € | 59 638 € | 45 914 € | 77 086 € | 18 592 € | 87 744 € |
| Omakapital | 460 710 € | 460 048 € | 469 271 € | 453 731 € | 437 063 € | 426 347 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 31 561 € | 50 884 € | 16 867 € | 97 112 € | 29 333 € | 6274 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 90,0 % | 96,5 % | 82,4 % | 93,7 % | 98,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,5 % | -4,0 % | 7,9 % | 8,8 % | 5,1 % | 10,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.