Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10927761

Osaühing NARVA SEWING

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10927761
  • Asutatud2003 (23 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202539 662 €
  • KMKR numberEE100830536
  • Sellel aadressil on registreeritud 21 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

55/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 19.05.2003Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.05.2003 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing NARVA SEWING
Registrikood
10927761
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.05.2003
KMKR number
EE100830536
Aadress
Ida-Viru maakond, Narva linn, Soldina tn 1

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 55 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu39 662 €+10,4
Müügitulu muutus41 509 € → 39 662 €-1,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026
  • E-post[email protected]
  • Faks+3723540035
  • Mobiil+37256466897
  • Mobiil+37256655297
  • Telefon+3723540035

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
14299Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €42 tuh €85 tuh €127 tuh €169 tuh €2019: 147 160 €20192020: 161 478 €20202021: 169 076 €169 076 €20212022: 111 053 €20222023: 107 889 €20232024: 41 509 €20242025: 39 662 €39 662 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 39 662 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 202539 662 €
2024Muude mujal liigitamata rõivaste ja rõivalisandite tootmine EMTAK 202541 509 €
2023Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008107 889 €
2022Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008111 053 €
2021Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008169 076 €
2020Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008161 478 €
2019Muude pealisrõivaste tootmine, k.a rätsepatöö EMTAK 2008147 160 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
061217232003: 2120032004: 2120042005: 2020052006: 1920062007: 1720072008: 1720082009: 2020092010: 232320102011: 1220112012: 820122013: 1020132014: 820142015: 1220152016: 1420162017: 1420172018: 1420182019: 1420192020: 1620202021: 1620212022: 1320222023: 820232024: 220242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20242
20238
202213
202116
202016
201914
201814
201714
201614
201512
20148
201310
20128
201112
201023
200920
200817
200717
200619
200520
200421
200321

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu39 662 €41 509 €107 889 €111 053 €169 076 €161 478 €147 160 €
Ärikasum enne makse13 642 €14 700 €−2358 €−39 211 €50,00 €−24 230 €−2332 €
Aruandeaasta kasum13 642 €14 700 €−2358 €−39 211 €50,00 €−24 230 €−2332 €
Tööjõukulud2358 €17 454 €65 985 €135 033 €153 665 €145 908 €116 460 €
Varad kokku17 098 €10 958 €15 002 €24 547 €50 670 €35 539 €55 484 €
sh käibevarad16 986 €10 607 €14 408 €23 510 €49 152 €33 498 €33 841 €
sh raha16 860 €51,00 €0,00 €808 €7927 €11 755 €18 527 €
Omakapital16 192 €2550 €−29 698 €−27 340 €12 127 €12 077 €36 307 €
sh osa- või aktsiakapital2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €2550 €
Lühiajalised kohustised906 €0,00 €20 969 €32 337 €21 543 €18 462 €19 177 €
Pikaajalised kohustised0,00 €8408 €23 731 €19 550 €17 000 €5000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)12813161614
Omakapitali osakaal varadest94,7 %23,3 %-198,0 %-111,4 %23,9 %34,0 %65,4 %
Puhaskasumi määr müügitulust34,4 %35,4 %-2,2 %-35,3 %0,0 %-15,0 %-1,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang