Registrikaart · Äriregistri kanne 10943240
Baltic Innovation Agency OÜ
- Registrikood10943240
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 202411
- Müügitulu 2024718 628 €
- KMKR numberEE100901067
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Baltic Innovation Agency OÜ
- Registrikood
- 10943240
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.2003
- KMKR number
- EE100901067
- Osa- või aktsiakapital
- 25 236 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lai tn 30
- Aadress kehtib alates
- 22.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rene Tõnnisson | 79,33 % · 20 020 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Innovestor OÜ | 20,67 % · 5216 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rene Tõnnisson | Juhatuse liige | 19.03.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rene Tõnnisson | otsene osalus | 04.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 91 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 11 töötajat viimases aruandes | +11 | |
| Müügitulu | 718 628 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 439 875 € → 718 628 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725029873
- Telefon+3726999482
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2024. aastal 708 628 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 708 628 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 000 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 426 075 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 13 800 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 250 744 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 20 350 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 314 980 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 3900 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 314 625 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 62 675 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 434 517 € ehk 60 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 288 671 € |
| Gruusia | 268 575 € |
| Prantsusmaa | 136 742 € |
| Saksamaa | 15 000 € |
| Läti | 14 200 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 11 |
| 2023 | 11 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 5 |
| 2012 | 6 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 723 188 € | 439 875 € | 277 576 € | 319 466 € | 314 625 € | 62 675 € |
| Ärikasum | 209 130 € | 102 825 € | 7611 € | 139 878 € | 179 749 € | 47 038 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 219 464 € | 106 138 € | 7462 € | 139 633 € | 179 376 € | 47 046 € |
| Aruandeaasta kasum | 218 281 € | 104 855 € | 4464 € | 138 810 € | 178 553 € | 47 046 € |
| Tööjõukulud | 391 848 € | 341 888 € | 285 111 € | 141 841 € | 67 544 € | 100 252 € |
| Põhivarade kulum | 3901 € | 2012 € | 9644 € | 9438 € | 9438 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 645 674 € | 1 233 744 € | 900 108 € | 818 268 € | 694 465 € | 180 690 € |
| sh käibevarad | 1 070 845 € | 665 827 € | 338 343 € | 252 483 € | 650 889 € | 178 133 € |
| sh põhivarad | 574 829 € | 567 917 € | 561 765 € | 565 785 € | 43 576 € | 2557 € |
| sh raha | 1 070 069 € | 619 489 € | 313 557 € | 140 104 € | 609 650 € | 141 131 € |
| Omakapital | 1 081 152 € | 862 871 € | 758 016 € | 753 552 € | 614 743 € | 148 427 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 236 € | 25 236 € | 25 236 € | 25 236 € | 25 236 € | 25 536 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 836 441 € | 731 586 € | 727 122 € | 588 312 € | 409 760 € | 75 206 € |
| Lühiajalised kohustised | 564 522 € | 370 873 € | 137 373 € | 52 542 € | 60 227 € | 32 263 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 4719 € | 12 174 € | 19 495 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 11 | 11 | 8 | 4 | 4 | — |
| Ärikasum enne kulumit | 213 031 € | 104 837 € | 17 255 € | 149 316 € | 189 187 € | 47 038 € |
| Aruanne esitatud | 16.07.2025 | 02.08.2024 | 02.10.2023 | 15.09.2022 | 16.07.2021 | 04.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 65,7 % | 69,9 % | 84,2 % | 92,1 % | 88,5 % | 82,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 30,2 % | 23,8 % | 1,6 % | 43,5 % | 56,8 % | 75,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.