Registrikaart · Äriregistri kanne 10944742
Piirdeaiad OÜ
- Registrikood10944742
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025706 996 €
- KMKR numberEE101265650
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Piirdeaiad OÜ
- Registrikood
- 10944742
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.07.2003
- KMKR number
- EE101265650
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Räägu tn 10-22
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Alari Sander | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Alari Sander | Juhatuse liige | 12.11.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Alari Sander | otsene osalus | 27.01.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 706 996 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 851 662 € → 706 996 € | -5,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725077538
- Veebilehtpiirdeaiad.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43241 | Muud ehituspaigaldustööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud ehituspaigaldustööd teenis ettevõte 2025. aastal 706 996 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 706 996 € |
| 2024 | Muud ehituspaigaldustööd EMTAK 2025 | 851 662 € |
| 2023 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 968 635 € |
| 2022 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 896 390 € |
| 2021 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 703 313 € |
| 2020 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 609 167 € |
| 2019 | Mujal liigitamata ehituspaigaldustööd EMTAK 2008 | 445 331 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 706 996 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 706 996 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 706 996 € | 851 662 € | 968 635 € | 896 390 € | 703 313 € | 609 167 € | 445 331 € |
| Ärikasum | 129 571 € | 117 302 € | 204 107 € | 154 647 € | 114 212 € | 147 149 € | 33 147 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 151 147 € | 159 263 € | 214 254 € | 156 931 € | 114 139 € | 147 149 € | 33 147 € |
| Aruandeaasta kasum | 151 147 € | 112 751 € | 184 254 € | 156 931 € | 114 139 € | 147 149 € | 33 147 € |
| Tööjõukulud | 51 201 € | 48 477 € | 55 996 € | 48 071 € | 58 884 € | 45 858 € | 48 403 € |
| Põhivarade kulum | 16 814 € | 15 242 € | 11 066 € | 1820 € | 7853 € | 8043 € | 7802 € |
| Varad kokku | 1 046 990 € | 903 097 € | 908 231 € | 765 795 € | 615 721 € | 491 423 € | 339 097 € |
| sh käibevarad | 623 804 € | 833 773 € | 823 664 € | 720 374 € | 612 648 € | 479 656 € | 320 420 € |
| sh põhivarad | 423 186 € | 69 324 € | 84 567 € | 45 421 € | 3073 € | 11 767 € | 18 677 € |
| sh raha | 464 732 € | 653 205 € | 606 529 € | 584 815 € | 532 433 € | 448 704 € | 306 762 € |
| Omakapital | 863 080 € | 711 933 € | 801 983 € | 737 734 € | 580 803 € | 466 664 € | 319 514 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 709 121 € | 596 370 € | 614 917 € | 577 991 € | 463 852 € | 316 703 € | 283 555 € |
| Lühiajalised kohustised | 183 910 € | 191 164 € | 106 248 € | 28 061 € | 34 918 € | 24 759 € | 19 583 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Ärikasum enne kulumit | 146 385 € | 132 544 € | 215 173 € | 156 467 € | 122 065 € | 155 192 € | 40 949 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 01.07.2025 | 29.06.2024 | 30.06.2023 | 04.09.2022 | 29.12.2021 | 25.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,4 % | 78,8 % | 88,3 % | 96,3 % | 94,3 % | 95,0 % | 94,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,4 % | 13,2 % | 19,0 % | 17,5 % | 16,2 % | 24,2 % | 7,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.