osaühing GETTER
- Sellel aadressil on registreeritud 24 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10946741
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202535 848 €
- KMKR numberEE100849925
Üldandmed
- Ärinimi
- osaühing GETTER
- Registrikood
- 10946741
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2003
- KMKR number
- EE100849925
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Teguri tn 30
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 35 848 € | +9,9 |
| Müügitulu muutus | 30 971 € → 35 848 € | +4,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37258877255
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 78201 | Tööjõurent | Põhitegevusala |
| 16271 | Puittoodete viimistlemine | |
| 4752 | Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Tööjõurent teenis ettevõte 2025. aastal 24 738 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 24 738 € |
| 2025 | Puittoodete viimistlemine EMTAK 2025 | 8765 € |
| 2025 | Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük EMTAK 2025 | 2345 € |
| 2024 | Tööjõurent EMTAK 2025 | 20 971 € |
| 2024 | Puittoodete viimistlemine EMTAK 2025 | 7000 € |
| 2024 | Rauakaupade, ehitusmaterjalide, värvide ja klaasi jaemüük EMTAK 2025 | 3000 € |
| 2023 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 25 673 € |
| 2022 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 24 960 € |
| 2022 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 2000 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 900 € |
| 2022 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 224 € |
| 2021 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 12 132 € |
| 2021 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 7430 € |
| 2020 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 14 710 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 9140 € |
| 2019 | Muude ehituspuusepatoodete paigaldus EMTAK 2008 | 10 000 € |
| 2019 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 10 000 € |
| 2019 | Muude ehitusmaterjalide ja -tarvete jaemüük EMTAK 2008 | 4958 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 35 849 € | 30 971 € | 25 673 € | 28 084 € | 19 562 € | 23 850 € | 24 958 € |
| Ärikasum enne makse | 1834 € | 358 € | 14 390 € | 5465 € | 1099 € | −13 154 € | 5571 € |
| Aruandeaasta kasum | 1834 € | 358 € | 14 390 € | 5465 € | 1099 € | −13 154 € | 5571 € |
| Tööjõukulud | 8873 € | 8494 € | 7598 € | 5319 € | 5419 € | 4415 € | 3813 € |
| Varad kokku | 39 256 € | 37 313 € | 46 342 € | 37 060 € | 35 930 € | 34 246 € | 47 342 € |
| sh käibevarad | 32 100 € | 27 296 € | 36 316 € | 27 020 € | 25 869 € | 24 152 € | 37 199 € |
| sh raha | 18 158 € | 12 075 € | — | — | — | — | 17 065 € |
| Omakapital | 38 273 € | 36 440 € | 45 752 € | 36 363 € | 34 027 € | 32 928 € | 46 081 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € | 3196 € |
| Lühiajalised kohustised | 983 € | 873 € | 590 € | 697 € | 1903 € | 1318 € | 1261 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 97,7 % | 98,7 % | 98,1 % | 94,7 % | 96,2 % | 97,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,1 % | 1,2 % | 56,1 % | 19,5 % | 5,6 % | -55,2 % | 22,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.