Registrikaart · Äriregistri kanne 10948409
Osaühing Merilo Building
- Registrikood10948409
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025104 511 €
- KMKR numberEE100835984
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Merilo Building
- Registrikood
- 10948409
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2003
- KMKR number
- EE100835984
- Aadress
- Harju maakond, Saku vald, Tõdva küla, Ruusmäe/1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 104 511 € | +14,2 | |
| Müügitulu muutus | 303 901 € → 104 511 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725087667
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
| 43341 | Värvimine ja klaasimine | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 96 858 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 96 858 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 5148 € |
| 2025 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2025 | 2263 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 242 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 303 901 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 120 383 € |
| 2023 | Elektrimaterjalide, -tarvikute ja -seadmete hulgimüük, sh kaablid EMTAK 2008 | 98 988 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 401 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 117 977 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 265 849 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2308 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 129 111 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 5409 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 221 265 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 6581 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 3 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
| 2003 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 104 511 € | 303 901 € | 219 772 € | 117 977 € | 268 157 € | 134 520 € | 227 846 € |
| Ärikasum enne makse | 861 € | 40 591 € | 25 071 € | −6598 € | 22 174 € | 4268 € | 6014 € |
| Aruandeaasta kasum | 861 € | 40 591 € | 25 071 € | −6598 € | 22 174 € | 4268 € | 6014 € |
| Tööjõukulud | 25 503 € | 33 154 € | 21 154 € | 23 716 € | 25 767 € | 21 690 € | 20 092 € |
| Varad kokku | 224 785 € | 225 960 € | 139 520 € | 71 960 € | 78 666 € | 86 518 € | 74 257 € |
| sh käibevarad | 41 354 € | 32 802 € | 58 846 € | 48 342 € | 53 341 € | 49 603 € | 40 933 € |
| sh raha | 4728 € | 9120 € | 23 922 € | 2818 € | 20 228 € | 350 € | 0,00 € |
| Omakapital | 129 544 € | 128 683 € | 88 092 € | 63 021 € | 69 619 € | 47 445 € | 43 177 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 30 672 € | 19 982 € | 10 778 € | 8939 € | 9047 € | 39 073 € | 31 013 € |
| Pikaajalised kohustised | 64 569 € | 77 295 € | 40 650 € | — | — | 0,00 € | 67,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,6 % | 56,9 % | 63,1 % | 87,6 % | 88,5 % | 54,8 % | 58,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,8 % | 13,4 % | 11,4 % | -5,6 % | 8,3 % | 3,2 % | 2,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.