Registrikaart · Äriregistri kanne 10950470
OÜ Sydtrans Trade
- Registrikood10950470
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202513 880 €
- KMKR numberEE100829123
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Sydtrans Trade
- Registrikood
- 10950470
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.05.2003
- KMKR number
- EE100829123
- Osa- või aktsiakapital
- 2685 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Endla tn 45a
- Aadress kehtib alates
- 20.01.2025
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Lauri Ulla | 100 % · 2685 € | Ainuomand | 25.03.2026 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Lauri Ulla | Juhatuse liige | 25.03.2026 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kristel Ulla | kaudne osalus | 06.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 36 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 13 880 € | +6,2 | |
| Müügitulu muutus | 204 606 € → 13 880 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725017001
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 82991 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 13 880 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 13 880 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 204 606 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 216 249 € |
| 2023 | Edasikindlustus EMTAK 2008 | 3565 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 199 909 € |
| 2022 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 44 000 € |
| 2022 | Edasikindlustus EMTAK 2008 | 1966 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 122 098 € |
| 2021 | Muude mootorsõidukite müük EMTAK 2008 | 110 000 € |
| 2021 | Edasikindlustus EMTAK 2008 | 2246 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 294 380 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 203 111 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 13 880 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 13 880 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 13 880 € | 204 606 € | 219 814 € | 245 875 € | 234 344 € | 294 380 € | 203 111 € |
| Ärikasum | −43 362 € | −50 050 € | 21 949 € | 21 041 € | 55 624 € | 30 579 € | 4280 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −44 310 € | −53 982 € | 13 137 € | 14 436 € | 47 774 € | 22 557 € | 1245 € |
| Aruandeaasta kasum | −44 310 € | −53 982 € | 13 137 € | 14 436 € | 47 774 € | 22 557 € | 1245 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 8987 € | 9804 € | 9804 € |
| Põhivarade kulum | 15 935 € | 25 745 € | 52 752 € | 48 370 € | 53 188 € | 49 129 € | 31 247 € |
| Varad kokku | 210 770 € | 252 868 € | 363 390 € | 440 997 € | 464 260 € | 436 026 € | 394 146 € |
| sh käibevarad | 157 761 € | 183 924 € | 91 226 € | 57 566 € | 68 292 € | 44 733 € | 131 367 € |
| sh põhivarad | 53 009 € | 68 944 € | 272 164 € | 383 431 € | 395 968 € | 391 293 € | 262 779 € |
| sh raha | 164 € | 1076 € | 144 € | 2251 € | 390 € | 635 € | 8,00 € |
| Omakapital | 162 043 € | 206 353 € | 260 335 € | 247 198 € | 232 761 € | 184 987 € | 162 430 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € | 2685 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 203 400 € | 257 382 € | 244 245 € | 229 809 € | 182 034 € | 159 477 € | 158 232 € |
| Lühiajalised kohustised | 48 727 € | 39 362 € | 72 020 € | 105 154 € | 86 596 € | 105 162 € | 142 001 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 7153 € | 31 035 € | 88 645 € | 144 903 € | 145 877 € | 89 715 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −27 427 € | −24 305 € | 74 701 € | 69 411 € | 108 812 € | 79 708 € | 35 527 € |
| Aruanne esitatud | 26.02.2026 | 01.04.2025 | 28.03.2024 | 28.02.2023 | 28.01.2022 | 05.02.2021 | 28.02.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 76,9 % | 81,6 % | 71,6 % | 56,1 % | 50,1 % | 42,4 % | 41,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −319,2 % | −26,4 % | 6,0 % | 5,9 % | 20,4 % | 7,7 % | 0,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.