Registrikaart · Äriregistri kanne 10951759
OÜ Respomar
- Registrikood10951759
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20251 430 248 €
- KMKR numberEE101255602
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Respomar
- Registrikood
- 10951759
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.05.2003
- KMKR number
- EE101255602
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Mahtra tn 66-19
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Grigori Rõžik | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Grigori Rõžik | Juhatuse liige | 19.09.2008 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Grigori Rõžik | otsene osalus | 19.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 64 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 1 430 248 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 547 509 € → 1 430 248 € | -2,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726464487
- Telefon+3726464460
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46341 | Alkohoolsete jookide hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Alkohoolsete jookide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 1 430 248 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 1 430 248 € |
| 2024 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 1 547 509 € |
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 621 560 € |
| 2022 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 409 762 € |
| 2021 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 357 612 € |
| 2020 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 399 449 € |
| 2019 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 1 365 023 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 04.12.2008 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 482 832 € ehk 34 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 947 416 € |
| Läti | 353 434 € |
| Leedu | 129 398 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
| 2016 | 3 |
| 2015 | 3 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 1 |
| 2006 | 0 |
| 2004 | 0 |
| 2003 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 430 248 € | 1 547 509 € | 1 621 560 € | 1 409 762 € | 1 357 612 € | 1 399 449 € | 1 365 023 € |
| Ärikasum | 9306 € | 17 560 € | 58 542 € | 12 088 € | 33 960 € | 155 939 € | 51 170 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 10 414 € | 17 590 € | 58 566 € | 12 114 € | 33 994 € | 155 979 € | 51 208 € |
| Aruandeaasta kasum | 10 414 € | 17 590 € | 58 566 € | 7160 € | 1119 € | 155 979 € | 51 208 € |
| Tööjõukulud | 50 429 € | 50 238 € | 45 576 € | 46 046 € | 40 527 € | 40 385 € | 37 392 € |
| Varad kokku | 835 256 € | 757 836 € | 737 430 € | 653 812 € | 755 957 € | 872 793 € | 814 757 € |
| sh käibevarad | 835 256 € | 757 836 € | 737 430 € | 653 812 € | 755 957 € | 872 793 € | 814 757 € |
| sh raha | 281 730 € | 303 454 € | 274 915 € | 209 025 € | 348 506 € | 410 164 € | 322 946 € |
| Omakapital | 690 122 € | 679 708 € | 662 118 € | 603 552 € | 626 821 € | 747 202 € | 601 223 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 676 641 € | 659 051 € | 600 485 € | 593 325 € | 622 635 € | 588 156 € | 546 948 € |
| Lühiajalised kohustised | 145 134 € | 78 128 € | 75 312 € | 50 260 € | 129 136 € | 125 591 € | 213 534 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Aruanne esitatud | 27.05.2026 | 15.05.2025 | 21.05.2024 | 26.04.2023 | 25.04.2022 | 22.03.2021 | 12.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 82,6 % | 89,7 % | 89,8 % | 92,3 % | 82,9 % | 85,6 % | 73,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,7 % | 1,1 % | 3,6 % | 0,5 % | 0,1 % | 11,1 % | 3,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.