Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10951995

JRV INVESTEERINGUD OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10951995
  • Asutatud2003 (23 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202598 464 €
  • KMKR numberEE100862533

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 28.05.2003Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 28.05.2003 2003, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
JRV INVESTEERINGUD OÜ
Registrikood
10951995
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
28.05.2003
KMKR number
EE100862533
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Põldma tn 7

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu98 464 €+14
Müügitulu muutus48 621 € → 98 464 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
64211Valdusfirmade tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €25 tuh €49 tuh €74 tuh €98 tuh €2019: 88 383 €20192020: 71 750 €20202021: 92 250 €20212022: 53 000 €20222023: 58 750 €20232024: 48 621 €20242025: 98 464 €98 464 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Valdusfirmade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 98 464 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Valdusfirmade tegevus EMTAK 202598 464 €
2024Valdusfirmade tegevus EMTAK 202548 621 €
2023Valdusfirmade tegevus EMTAK 202558 750 €
2022Valdusfirmade tegevus EMTAK 202553 000 €
2021Valdusfirmade tegevus EMTAK 200892 250 €
2020Valdusfirmade tegevus EMTAK 200871 750 €
2019Valdusfirmade tegevus EMTAK 200888 383 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112003: 02003ei kajastu20042005: 1120052006: 120062007: 120072008: 020082009: 020092010: 020102011: 020112012: 020122013: 020132014: 020142015: 020152016: 020162017: 120172018: 020182019: 120192020: 120202021: 120212022: 120222023: 120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20171
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20071
20061
20051
20030

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu98 464 €48 621 €58 750 €53 000 €92 250 €71 750 €88 383 €
Ärikasum enne makse147 278 €110 807 €−17 812 €52 902 €76 833 €93 606 €173 946 €
Aruandeaasta kasum137 075 €109 155 €−22 565 €50 014 €73 402 €91 103 €164 695 €
Tööjõukulud15 372 €13 039 €11 487 €10 401 €8369 €8536 €8670 €
Varad kokku512 085 €499 389 €390 238 €523 076 €490 638 €446 374 €368 743 €
sh käibevarad366 522 €377 279 €262 270 €270 133 €256 640 €208 669 €165 803 €
sh raha118 975 €137 734 €19 780 €21 369 €19 868 €19 790 €19 860 €
Omakapital372 696 €330 520 €322 215 €446 158 €484 527 €439 310 €363 583 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised110 751 €128 801 €17 261 €15 867 €6111 €7064 €5160 €
Pikaajalised kohustised28 638 €40 068 €50 762 €61 051 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111111
Omakapitali osakaal varadest72,8 %66,2 %82,6 %85,3 %98,8 %98,4 %98,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust139,2 %224,5 %-38,4 %94,4 %79,6 %127,0 %186,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang