Registrikaart · Äriregistri kanne 10952670
Osaühing Arctica Ref
- Registrikood10952670
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20252 710 998 €
- KMKR numberEE100836695
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Arctica Ref
- Registrikood
- 10952670
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.06.2003
- KMKR number
- EE100836695
- Osa- või aktsiakapital
- 15 978 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Soodevahe küla, Piloodi tee 2
- Aadress kehtib alates
- 20.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Markku Oskari Parviainen | 80 % · 12 782 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Petro Kodi | 10 % · 1598 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Toomas Pellinen | 10 % · 1598 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Petro Kodi | Juhatuse liige | 03.06.2003 |
| Markku Oskari Parviainen | Juhatuse liige | 30.12.2004 |
| Toomas Pellinen | Juhatuse liige | 31.07.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Markku Oskari Parviainen | otsene osalus | 03.07.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 51 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 2 710 998 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 12 242 107 € → 2 710 998 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725013020
- Telefon+3726567828
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46644 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 96401 | Teeninduse vahendamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 386 042 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 2 386 042 € |
| 2025 | Teeninduse vahendamine EMTAK 2025 | 324 956 € |
| 2024 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 12 242 107 € |
| 2023 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 646 425 € |
| 2022 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 743 317 € |
| 2021 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 343 057 € |
| 2020 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 182 654 € |
| 2019 | Toiduainetööstus- ja kaubandusseadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 348 313 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 1 215 759 € ehk 45 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 1 495 239 € |
| Soome | 1 140 699 € |
| Tšehhi | 56 560 € |
| Läti | 18 500 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 710 998 € | 12 242 107 € | 2 646 425 € | 743 317 € | 343 057 € | 182 654 € | 348 313 € |
| Ärikasum | 399 545 € | 874 795 € | 341 660 € | 192 259 € | 71 219 € | 109 728 € | 136 869 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 399 556 € | 875 296 € | 341 660 € | 192 259 € | 71 219 € | 109 728 € | 136 869 € |
| Aruandeaasta kasum | 363 170 € | 861 864 € | 333 371 € | 186 525 € | 64 931 € | 104 960 € | 134 119 € |
| Tööjõukulud | 80 280 € | 17 617 € | 0,00 € | — | — | — | — |
| Põhivarade kulum | 246 € | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 1 900 915 € | 2 532 097 € | 1 281 722 € | 634 597 € | 384 167 € | 344 051 € | 254 872 € |
| sh käibevarad | 1 897 471 € | 2 532 097 € | 1 281 722 € | 634 597 € | 384 167 € | 344 051 € | 254 872 € |
| sh põhivarad | 3444 € | — | — | — | — | — | — |
| sh raha | 160 742 € | 53 285 € | 40,00 € | 2312 € | 3657 € | 25 833 € | 7463 € |
| Omakapital | 1 846 721 € | 1 612 556 € | 818 534 € | 529 358 € | 374 167 € | 338 768 € | 254 418 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 15 978 € | 15 978 € | 15 978 € | 15 978 € | 15 978 € | 15 978 € | 15 978 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 457 027 € | 724 168 € | 458 639 € | 316 309 € | 282 712 € | 207 284 € | 93 775 € |
| Lühiajalised kohustised | 54 194 € | 919 541 € | 463 188 € | 105 239 € | 10 000 € | 5283 € | 454 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 399 791 € | — | — | — | — | 109 728 € | 136 869 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 03.07.2025 | 26.07.2024 | 21.06.2023 | 21.06.2022 | 28.06.2021 | 10.09.2020 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | — | — | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,1 % | 63,7 % | 63,9 % | 83,4 % | 97,4 % | 98,5 % | 99,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,4 % | 7,0 % | 12,6 % | 25,1 % | 18,9 % | 57,5 % | 38,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.