Registrikaart · Äriregistri kanne 10958537
BWB Fund Services OÜ
- Registrikood10958537
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20250
- KMKR numberEE100840157
- Majandusaasta aruannetes müügitulu ei kajastu, ehkki ettevõte on registris 23 aastat.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BWB Fund Services OÜ
- Registrikood
- 10958537
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.07.2003
- KMKR number
- EE100840157
- Osa- või aktsiakapital
- 110 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Vardi tee 7
- Aadress kehtib alates
- 17.01.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Rein Peets | 100 % · 110 000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rein Peets | Juhatuse liige | 20.09.2007 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rein Peets | otsene osalus | 17.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 45 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | aruandes ei kajastu | 0 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 10 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 3 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −1667 € | −6,00 € | −7328 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −1667 € | −6,00 € | −7328 € |
| Aruandeaasta kasum | 1,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | −1667 € | −6,00 € | −7328 € |
| Tööjõukulud | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 240 763 € | 195 106 € | 195 106 € | 195 106 € | 195 107 € | 195 101 € | 200 002 € |
| sh käibevarad | 45 763 € | 106 € | 106 € | 106 € | 107 € | 101 € | 2,00 € |
| sh põhivarad | 195 000 € | 195 000 € | 195 000 € | 195 000 € | 195 000 € | 195 000 € | 200 000 € |
| sh raha | 13 860 € | 9,00 € | 9,00 € | 9,00 € | 10,00 € | 4,00 € | 2,00 € |
| Omakapital | 156 070 € | 156 069 € | 156 069 € | 156 069 € | 156 070 € | 157 737 € | 157 743 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 110 000 € | 110 000 € | 110 000 € | 110 000 € | 110 000 € | 110 000 € | 110 000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 14 939 € | 14 939 € | 14 939 € | 14 939 € | 16 607 € | 16 613 € | 23 941 € |
| Lühiajalised kohustised | 84 693 € | 39 037 € | 39 037 € | 39 037 € | 39 037 € | 37 364 € | 42 259 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | — | — | −1667 € | −6,00 € | −7328 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 26.05.2025 | 01.07.2024 | 02.07.2023 | 30.06.2026 | 08.03.2022 | 23.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,8 % | 80,0 % | 80,0 % | 80,0 % | 80,0 % | 80,8 % | 78,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | — | — | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.