Registrikaart · Äriregistri kanne 10961433
Abertson OÜ
- Registrikood10961433
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 202515
- Müügitulu 20255 917 887 €
- KMKR numberEE100843345
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Abertson OÜ
- Registrikood
- 10961433
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.08.2003
- KMKR number
- EE100843345
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Siduri tn 3-25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 15 töötajat viimases aruandes | +15 | |
| Müügitulu | 5 917 887 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 7 382 500 € → 5 917 887 € | -6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725114958
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43221 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 5 917 887 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 5 917 887 € |
| 2024 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2025 | 7 382 500 € |
| 2023 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 5 001 942 € |
| 2022 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 4 280 436 € |
| 2022 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 32 052 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6000 € |
| 2021 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 3 131 540 € |
| 2021 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 15 277 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 12 844 € |
| 2020 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 3 139 736 € |
| 2020 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 8753 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 6451 € |
| 2019 | Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus EMTAK 2008 | 3 121 403 € |
| 2019 | Sanitaarseadmete jm ehitusmaterjalide hulgimüük EMTAK 2008 | 53 199 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 15 |
| 2024 | 20 |
| 2023 | 23 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 18 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 14 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 9 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 4 |
| 2009 | 9 |
| 2007 | 11 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 10 |
| 2004 | 8 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5 917 887 € | 7 382 500 € | 5 001 942 € | 4 318 488 € | 3 159 661 € | 3 154 940 € | 3 181 602 € |
| Ärikasum enne makse | 1 918 585 € | 698 337 € | 895 508 € | 275 878 € | 241 420 € | 673 944 € | 348 927 € |
| Aruandeaasta kasum | 1 537 816 € | 660 910 € | 861 374 € | 231 038 € | 206 863 € | 618 415 € | 298 927 € |
| Tööjõukulud | 721 479 € | 702 277 € | 654 754 € | 657 638 € | 536 868 € | 486 208 € | 355 020 € |
| Varad kokku | 6 507 026 € | 5 755 937 € | 4 914 280 € | 3 835 178 € | 3 806 805 € | 3 924 043 € | 3 367 296 € |
| sh käibevarad | 4 266 504 € | 3 843 646 € | 2 819 573 € | 2 109 205 € | 1 433 183 € | 1 845 444 € | 1 300 187 € |
| sh raha | 1 979 407 € | 930 062 € | 335 058 € | 298 364 € | 442 654 € | 338 581 € | 786 187 € |
| Omakapital | 4 535 042 € | 4 347 226 € | 3 913 468 € | 3 261 771 € | 3 298 466 € | 3 294 600 € | 2 933 185 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 910 343 € | 1 393 651 € | 979 690 € | 546 352 € | 475 475 € | 629 443 € | 434 111 € |
| Pikaajalised kohustised | 61 641 € | 15 060 € | 21 122 € | 27 055 € | 32 864 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 15 | 20 | 23 | 21 | — | — | 18 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,7 % | 75,5 % | 79,6 % | 85,0 % | 86,6 % | 84,0 % | 87,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,0 % | 9,0 % | 17,2 % | 5,3 % | 6,5 % | 19,6 % | 9,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.