Registrikaart · Äriregistri kanne 10962786
OÜ Biofuel
- Registrikood10962786
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20257
- Müügitulu 202589 000 €
- KMKR numberEE100850419
- Sellel aadressil on registreeritud 206 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Biofuel
- Registrikood
- 10962786
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.08.2003
- KMKR number
- EE100850419
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Mõisa tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 7 töötajat viimases aruandes | +7 | |
| Müügitulu | 89 000 € | +13,6 | |
| Müügitulu muutus | 154 000 € → 89 000 € | -12,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725512312
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 87 764 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 87 764 € |
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 1236 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 85 000 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 69 000 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 126 143 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 14 857 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 73 000 € |
| 2021 | Usaldusfondide, investeerimisfondide ja sarnaste finantsüksuste investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2020 | Õigusnõustajate ja õigusbüroode tegevus EMTAK 2008 | 5000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 7 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 7 |
| 2022 | 68 201 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 429 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2008 | 115 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 89 000 € | 154 000 € | 141 000 € | 73 000 € | 0,00 € | 5000 € |
| Ärikasum enne makse | 1 962 000 € | 41 172 000 € | 74 219 000 € | 20 686 000 € | — | — |
| Aruandeaasta kasum | 1 793 000 € | 39 653 000 € | 73 329 000 € | 19 757 000 € | — | — |
| Tööjõukulud | 1 385 000 € | 1 461 000 € | 1 238 000 € | 994 000 € | — | — |
| Varad kokku | 605 171 000 € | 608 422 000 € | 578 869 000 € | 522 463 000 € | 502 859 000 € | 270 790 000 € |
| sh käibevarad | 222 361 000 € | 247 908 000 € | 281 699 000 € | 302 674 000 € | — | — |
| sh raha | 38 588 000 € | 85 781 000 € | 103 778 000 € | 182 984 000 € | — | — |
| Omakapital | 601 736 000 € | 607 310 000 € | 577 837 000 € | 509 627 000 € | — | — |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | — | — |
| Lühiajalised kohustised | 3 435 000 € | 1 112 000 € | 1 032 000 € | 12 836 000 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 7 | 8 | 7 | 68 201 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 99,8 % | 99,8 % | 97,5 % | — | — |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2014,6 % | 25748,7 % | 52006,4 % | 27064,4 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest. Osa väärtusi on loetud skaneeritud PDF-aruandest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.