Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10964443

Osaühing LERITAX

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10964443
  • Asutatud2003 (23 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202586 868 €
  • KMKR numberEE100846805

Usaldusväärsuse indeks

60/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 29.08.2003Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 29.08.2003 2003, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing LERITAX
Registrikood
10964443
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
29.08.2003
KMKR number
EE100846805
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sinimäe tn 5-42

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu86 868 €+13,5
Müügitulu muutus87 820 € → 86 868 €-0,3
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala
49331Sõitjate tellimusvedu koos juhiga

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €25 tuh €50 tuh €75 tuh €100 tuh €2019: 82 342 €20192020: 77 555 €20202021: 97 459 €20212022: 98 106 €20222023: 100 275 €100 275 €20232024: 87 820 €20242025: 86 868 €86 868 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 64 935 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202564 935 €
2025Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 202521 933 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202566 393 €
2024Sõitjate tellimusvedu koos juhiga EMTAK 202521 427 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200876 291 €
2023Taksovedu EMTAK 200823 804 €
2023Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008180 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200871 265 €
2022Taksovedu EMTAK 200826 369 €
2022Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008472 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200873 836 €
2021Taksovedu EMTAK 200823 295 €
2021Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008328 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200861 722 €
2020Taksovedu EMTAK 200813 737 €
2020Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 20082096 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200867 567 €
2019Taksovedu EMTAK 200811 649 €
2019Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 20083126 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012342004: 120042005: 120052006: 120062007: 120072008: 120082009: 020092010: 4420102011: 320112012: 220122013: 320132014: 420142015: 320152016: 320162017: 320172018: 320182019: 320192020: 420202021: 320212022: 320222023: 320232024: 320242025: 222025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20243
20233
20223
20213
20204
20193
20183
20173
20163
20153
20144
20133
20122
20113
20104
20090
20081
20071
20061
20051
20041

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu86 868 €87 820 €100 275 €98 106 €97 459 €77 555 €82 342 €
Ärikasum enne makse2790 €−1726 €389 €223 €20,00 €−2238 €−74,00 €
Aruandeaasta kasum2790 €−1726 €389 €223 €20,00 €−2238 €−74,00 €
Tööjõukulud22 438 €24 165 €24 042 €22 720 €22 178 €24 996 €18 852 €
Varad kokku10 034 €7105 €8980 €8651 €8355 €6708 €9356 €
sh käibevarad10 034 €6570 €7905 €7036 €8255 €6260 €8336 €
sh raha6987 €2074 €3773 €3858 €2751 €1408 €5518 €
Omakapital4533 €1743 €3469 €3080 €2857 €2837 €5075 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised5501 €5362 €5511 €5571 €5498 €3871 €4281 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2333343
Omakapitali osakaal varadest45,2 %24,5 %38,6 %35,6 %34,2 %42,3 %54,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,2 %-2,0 %0,4 %0,2 %0,0 %-2,9 %-0,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang