Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10967200

Osaühing JL HOOLDUS

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10967200
  • Asutatud2003 (23 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025556 753 €
  • KMKR numberEE100844878

Usaldusväärsuse indeks

63/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 18.08.2003Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 18.08.2003 2003, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing JL HOOLDUS
Registrikood
10967200
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
18.08.2003
KMKR number
EE100844878
Aadress
Pärnu maakond, Tori vald, Selja küla, Selja koolitee 13-5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg23 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu556 753 €+20
Müügitulu muutus663 399 € → 556 753 €-4,8
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
02401Metsamajandust abistavad tegevusedPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €166 tuh €332 tuh €498 tuh €663 tuh €2019: 514 166 €20192020: 496 929 €20202021: 580 606 €20212022: 621 685 €20222023: 625 034 €20232024: 663 399 €663 399 €20242025: 556 753 €556 753 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Metsamajandust abistavad tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 556 753 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025556 753 €
2024Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025663 399 €
2023Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008625 034 €
2022Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008621 685 €
2021Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008580 606 €
2020Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008496 929 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008514 166 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232004: 12004ei kajastu20052006: 120062007: 120072008: 120082009: 020092010: 120102011: 120112012: 120122013: 120132014: 220142015: 220152016: 220162017: 3320172018: 320182019: 320192020: 320202021: 320212022: 220222023: 220232024: 220242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20242
20232
20222
20213
20203
20193
20183
20173
20162
20152
20142
20131
20121
20111
20101
20090
20081
20071
20061
20041

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu556 753 €663 399 €625 034 €621 685 €580 606 €496 929 €514 166 €
Ärikasum enne makse64 965 €81 881 €66 310 €46 180 €24 209 €16 654 €22 436 €
Aruandeaasta kasum64 965 €81 881 €66 310 €46 180 €24 209 €16 654 €22 436 €
Tööjõukulud45 563 €37 767 €30 122 €44 322 €50 187 €33 725 €32 278 €
Varad kokku415 742 €361 194 €268 670 €210 183 €157 097 €131 104 €112 133 €
sh käibevarad321 066 €284 193 €234 726 €160 495 €121 034 €78 779 €75 022 €
sh raha246 704 €226 184 €210 756 €118 991 €92 484 €51 531 €41 832 €
Omakapital398 076 €333 971 €252 090 €185 780 €139 600 €115 391 €98 737 €
sh osa- või aktsiakapital2569 €2569 €2569 €2569 €2569 €2569 €2569 €
Lühiajalised kohustised17 666 €27 223 €16 580 €24 403 €17 497 €14 821 €13 396 €
Pikaajalised kohustised0,00 €892 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3222333
Omakapitali osakaal varadest95,8 %92,5 %93,8 %88,4 %88,9 %88,0 %88,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust11,7 %12,3 %10,6 %7,4 %4,2 %3,4 %4,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang