Registrikaart · Äriregistri kanne 10970126
OSAÜHING TEKTONIKA
- Registrikood10970126
- Asutatud2003 (23 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20256270 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OSAÜHING TEKTONIKA
- Registrikood
- 10970126
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.08.2003
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Ida-Viru maakond, Sillamäe linn, Mere pst 5-14
- Aadress kehtib alates
- 05.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Natalja Potapova | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Natalja Potapova | Juhatuse liige | 13.02.2014 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Natalja Potapova | otsene osalus | 21.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 42 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 23 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 6270 € | +3 | |
| Müügitulu muutus | 8017 € → 6270 € | -6,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255651035
- Telefon+3723972524
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 6270 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 6270 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 8017 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 20 158 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 4655 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 211 546 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 182 863 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 210 100 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 199 985 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Ehitamine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.09.2003 |
| Ehitusuuringud | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.09.2003 |
| Elektritööd | Majandustegevusteade | Kehtiv | 24.08.2005 |
| Omanikujärelevalve | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.09.2003 |
| Projekteerimine | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.09.2003 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2024)
Majandusaasta aruandedKogu 8017 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 8017 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 11 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 12 |
| 2015 | 14 |
| 2014 | 12 |
| 2013 | 14 |
| 2012 | 15 |
| 2011 | 19 |
| 2010 | 8 |
| 2009 | 8 |
| 2008 | 16 |
| 2006 | 20 |
| 2005 | 12 |
| 2004 | 11 |
| 2003 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6270 € | 8017 € | 24 813 € | 211 546 € | 182 863 € | 210 100 € | 199 985 € |
| Ärikasum | −49,00 € | −2932 € | −58 600 € | 33 615 € | −19 122 € | 2096 € | −2577 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −49,00 € | −2932 € | −58 600 € | 33 615 € | −19 122 € | 2096 € | −2577 € |
| Aruandeaasta kasum | −49,00 € | −2932 € | −58 600 € | 33 615 € | −19 122 € | 2096 € | −2577 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 27 150 € | 53 119 € | 67 729 € | 72 540 € | 100 383 € |
| Põhivarade kulum | 1294 € | 1294 € | 1294 € | 3760 € | 3760 € | 3760 € | 3760 € |
| Varad kokku | 3797 € | 8498 € | 11 111 € | 80 631 € | 38 567 € | 62 017 € | 67 879 € |
| sh käibevarad | 3797 € | 7205 € | 8524 € | 76 750 € | 30 926 € | 48 383 € | 50 485 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 1293 € | 2587 € | 3881 € | 7641 € | 13 634 € | 17 394 € |
| sh raha | 3466 € | 6945 € | 8332 € | 61 197 € | 19 960 € | 33 383 € | 31 567 € |
| Omakapital | 3516 € | 3565 € | 6497 € | 65 097 € | 31 482 € | 50 604 € | 48 508 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1009 € | 3941 € | 62 541 € | 28 926 € | 48 048 € | 45 952 € | 48 529 € |
| Lühiajalised kohustised | 281 € | 4933 € | 4614 € | 15 534 € | 7085 € | 11 413 € | 19 371 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 4 | 7 | 7 | 11 |
| Ärikasum enne kulumit | 1245 € | −1638 € | −57 306 € | 37 375 € | −15 362 € | 5856 € | 1183 € |
| Aruanne esitatud | 24.03.2026 | 25.04.2025 | 11.04.2024 | 16.03.2023 | 14.02.2022 | 19.05.2021 | 23.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 92,6 % | 42,0 % | 58,5 % | 80,7 % | 81,6 % | 81,6 % | 71,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −0,8 % | −36,6 % | −236,2 % | 15,9 % | −10,5 % | 1,0 % | −1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.