Registrikaart · Äriregistri kanne 10973117
OÜ AVETJAN
- Registrikood10973117
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025113 185 €
- KMKR numberEE100853416
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ AVETJAN
- Registrikood
- 10973117
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.09.2003
- KMKR number
- EE100853416
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kihnu tn 6-112
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Armenak Avetjan | 50 % · 20 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tigran Avetjan | 50 % · 20 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Armenak Avetjan | Juhatuse liige | 17.09.2003 |
| Tigran Avetyan | Juhatuse liige | 17.09.2012 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Tigran Avetyan | otsene osalus | 22.08.2019 |
| Armenak Avetjan | otsene osalus | 22.08.2019 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 113 185 € | +14,5 | |
| Müügitulu muutus | 50 239 € → 113 185 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37250500107
- Mobiil+37251925676
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46321 | Liha ja lihatoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Liha ja lihatoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 113 185 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 113 185 € |
| 2024 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 50 239 € |
| 2023 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 47 269 € |
| 2022 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 33 247 € |
| 2021 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 29 824 € |
| 2020 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 41 170 € |
| 2019 | Liha ja lihatoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 87 053 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2019)
Majandusaasta aruandedKogu 87 053 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 87 053 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 2 |
| 2003 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 113 185 € | 50 239 € | 47 269 € | 33 247 € | 29 824 € | 41 170 € | 87 053 € |
| Ärikasum | 21 080 € | 214 € | 926 € | 294 € | −13 099 € | 21 841 € | 51,00 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 21 081 € | 214 € | 925 € | 293 € | −13 099 € | 21 841 € | 51,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 21 081 € | 214 € | 925 € | 293 € | −13 099 € | 21 841 € | 51,00 € |
| Tööjõukulud | 541 € | 7680 € | 6062 € | 0,00 € | 0,00 € | 3954 € | 27 127 € |
| Varad kokku | 86 682 € | 101 022 € | 81 006 € | 57 730 € | 33 142 € | 32 080 € | 56 852 € |
| sh käibevarad | 86 682 € | 101 022 € | 81 006 € | 57 730 € | 33 142 € | 32 080 € | 56 852 € |
| sh raha | 1642 € | 599 € | 92,00 € | 251 € | 1030 € | 1836 € | 1072 € |
| Omakapital | 36 026 € | 14 945 € | 14 731 € | 13 806 € | 13 513 € | 26 612 € | 4771 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 133 € | 11 919 € | 10 994 € | 10 701 € | 23 800 € | 1959 € | 1908 € |
| Lühiajalised kohustised | 50 656 € | 86 077 € | 66 275 € | 43 924 € | 19 629 € | 5468 € | 52 081 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 |
| Aruanne esitatud | 25.04.2026 | 18.06.2025 | 28.06.2024 | 29.06.2023 | 05.10.2022 | 28.06.2021 | 08.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,6 % | 14,8 % | 18,2 % | 23,9 % | 40,8 % | 83,0 % | 8,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,6 % | 0,4 % | 2,0 % | 0,9 % | −43,9 % | 53,1 % | 0,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.