Registrikaart · Äriregistri kanne 10976713
eTrade OÜ
- Registrikood10976713
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202547 974 €
- KMKR numberEE101044172
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- eTrade OÜ
- Registrikood
- 10976713
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 08.10.2003
- KMKR number
- EE101044172
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Sanglepa tn 3a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 47 974 € | +11,1 | |
| Müügitulu muutus | 15 111 € → 47 974 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725115711
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 35123 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 37 472 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 37 472 € |
| 2025 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 10 502 € |
| 2024 | Elektrienergia tootmine päikeseenergiast EMTAK 2025 | 15 111 € |
| 2023 | Muu elektrienergia tootmine (sh biomassist) EMTAK 2008 | 14 455 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1803 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 45 169 € |
| 2021 | Reklaamiagentuurid EMTAK 2008 | 6500 € |
| 2020 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 98 700 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 16 667 € |
| 2019 | Reklaamiagentuuride tegevus EMTAK 2008 | 50 000 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 974 € | 15 111 € | 16 258 € | 45 169 € | 6500 € | 115 367 € | 50 000 € |
| Ärikasum enne makse | 12 490 € | 930 € | 892 € | −8288 € | −739 € | 73 673 € | −136 697 € |
| Aruandeaasta kasum | 12 490 € | 930 € | 892 € | −8288 € | −739 € | 73 673 € | −136 697 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Varad kokku | 789 034 € | 442 811 € | 454 218 € | 530 364 € | 584 946 € | 435 630 € | 783 746 € |
| sh käibevarad | 380 666 € | 384 429 € | 411 781 € | 529 108 € | 583 690 € | 435 374 € | 249 608 € |
| sh raha | 20 463 € | 14 520 € | 5980 € | 6478 € | 20 373 € | 6831 € | 7131 € |
| Omakapital | 19 385 € | 6895 € | 5965 € | 5073 € | 16 229 € | 21 943 € | −51 730 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 4090 € | 4090 € | 4090 € | 4090 € | 4090 € | 4090 € | 4090 € |
| Lühiajalised kohustised | 67 607 € | 61 566 € | 73 903 € | 35 099 € | 159 367 € | 21 337 € | 38 512 € |
| Pikaajalised kohustised | 702 042 € | 374 350 € | 374 350 € | 490 192 € | 409 350 € | 392 350 € | 796 964 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,5 % | 1,6 % | 1,3 % | 1,0 % | 2,8 % | 5,0 % | -6,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 26,0 % | 6,2 % | 5,5 % | -18,3 % | -11,4 % | 63,9 % | -273,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.