Registrikaart · Äriregistri kanne 10977581
OÜ Hexacom
- Registrikood10977581
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20250,00 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Hexacom
- Registrikood
- 10977581
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.10.2003
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2620 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ladva tn 3-15
- Aadress kehtib alates
- 06.11.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Magnar Leping | 50 % · 1310 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Magnus Leping | 50 % · 1310 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Magnus Leping | Juhatuse liige | 17.01.2011 |
| Magnar Leping | Juhatuse liige | 06.11.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Magnus Leping | otsene osalus | 08.10.2018 |
| Magnar Leping | otsene osalus | 03.11.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 46 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 0,00 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 64991 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 46 165 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 5321 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 46 165 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Tai | 46 165 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | — | 0,00 € | 46 165 € | 0,00 € | 0,00 € | 5321 € |
| Ärikasum | −8414 € | −5933 € | −7473 € | 41 441 € | −2345 € | −2410 € | 2735 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 58 708 € | 234 543 € | −38 141 € | 45 575 € | 25 576 € | −2438 € | 2735 € |
| Aruandeaasta kasum | 58 708 € | 234 543 € | −38 141 € | 45 575 € | 25 576 € | −2438 € | 2735 € |
| Tööjõukulud | 3247 € | 2871 € | 2590 € | 2336 € | 2313 € | 2153 € | 990 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1380 € |
| Varad kokku | 1 505 195 € | 1 139 397 € | 582 571 € | 303 945 € | 75 346 € | 33 256 € | 26 164 € |
| sh käibevarad | 1 505 195 € | 1 139 397 € | 582 571 € | 303 945 € | 75 346 € | 33 256 € | 26 164 € |
| sh põhivarad | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| sh raha | 1498 € | 650 € | 213 € | 2676 € | 27 542 € | 27 715 € | 26 132 € |
| Omakapital | 329 166 € | 270 458 € | 35 915 € | 74 056 € | 28 486 € | 2910 € | 5361 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2620 € | 2620 € | 2620 € | 2620 € | 2620 € | 2620 € | 2620 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 267 521 € | 32 978 € | 71 119 € | 25 544 € | −27,00 € | 2411 € | −311 € |
| Lühiajalised kohustised | 1 176 029 € | 868 939 € | 546 656 € | 229 889 € | 26 387 € | 9873 € | 330 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 20 473 € | 20 473 € | 20 473 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | −7473 € | 41 441 € | −2345 € | −2410 € | 4115 € |
| Aruanne esitatud | 05.02.2026 | 12.02.2025 | 24.01.2024 | 29.05.2023 | 17.03.2022 | 07.07.2021 | 25.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 21,9 % | 23,7 % | 6,2 % | 24,4 % | 37,8 % | 8,8 % | 20,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | — | 98,7 % | — | — | 51,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.