Osaühing SCHAUBERG
- Sellel aadressil on registreeritud 234 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood10978037
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20250,00 €
- KMKR numberEE100862627
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing SCHAUBERG
- Registrikood
- 10978037
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.10.2003
- KMKR number
- EE100862627
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Hobujaama tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 0,00 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 2350 € → 0,00 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725037666
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 0,00 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 2350 € |
| 2022 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 440 € |
| 2021 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 14 140 € |
| 2021 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 6010 € |
| 2021 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 5302 € |
| 2021 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 3540 € |
| 2021 | Lammutamine EMTAK 2008 | 3530 € |
| 2021 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 2828 € |
| 2020 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 11 773 € |
| 2020 | Ehituslik insener-tehniline projekteerimine ja nõustamine EMTAK 2008 | 8409 € |
| 2020 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 5046 € |
| 2020 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 5045 € |
| 2020 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 1682 € |
| 2020 | Lammutamine EMTAK 2008 | 1681 € |
| 2019 | Värvimine ja klaasimine EMTAK 2008 | 21 847 € |
| 2019 | Põranda- ja seinakatete paigaldus EMTAK 2008 | 15 605 € |
| 2019 | Krohvimine EMTAK 2008 | 12 484 € |
| 2019 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2008 | 9362 € |
| 2019 | Tellingute püstitamine ja demonteerimine, ehitus- ja tõsteseadmete rentimine koos operaatoriga EMTAK 2008 | 3121 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 4 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 8 |
| 2005 | 4 |
| 2004 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 2350 € | 0,00 € | 440 € | 35 350 € | 33 636 € | 62 419 € |
| Ärikasum enne makse | −918 € | 1289 € | −951 € | −2893 € | −3969 € | −10 044 € | 15 161 € |
| Aruandeaasta kasum | −918 € | 812 € | −951 € | −2893 € | −3969 € | −10 044 € | 13 728 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 27 690 € | 27 292 € | 33 358 € |
| Varad kokku | 3282 € | 4270 € | 5380 € | 6352 € | 9177 € | 19 574 € | 27 564 € |
| sh käibevarad | 3282 € | 4270 € | 4935 € | 5610 € | 8139 € | 18 239 € | 27 564 € |
| sh raha | 3229 € | 4270 € | — | — | 7183 € | 17 982 € | 26 754 € |
| Omakapital | 3282 € | 4200 € | 5295 € | 6246 € | 9140 € | 13 109 € | 23 153 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 70,00 € | 85,00 € | 106 € | 37,00 € | 6465 € | 4411 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 98,4 % | 98,4 % | 98,3 % | 99,6 % | 67,0 % | 84,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 34,6 % | — | -657,5 % | -11,2 % | -29,9 % | 22,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.