Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10978043

Osaühing Ott Hooldus

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10978043
  • Asutatud2003 (22 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025101 006 €
  • KMKR numberEE100861534
  • Sellel aadressil on registreeritud 567 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

67/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 16.10.2003Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 16.10.2003 2003, Esimene aruanne 2007, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing Ott Hooldus
Registrikood
10978043
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
16.10.2003
KMKR number
EE100861534
Osa- või aktsiakapital
40 000 EEK
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 9
Aadress kehtib alates
04.09.2024

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Osaühing Ott Systems100 % · 40 000 EEKAinuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Hillar PoomJuhatuse liige21.11.2003

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Hillar Poomotsene osalus29.10.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 67 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg22 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu101 006 €+14,1
Müügitulu muutus81 521 € → 101 006 €+7,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
43212Signalisatsioonisüsteemide paigaldaminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €55 tuh €109 tuh €164 tuh €219 tuh €201920202021218 809 €202220232024101 006 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine teenis ettevõte 2025. aastal 101 006 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2025101 006 €
2024Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 202581 521 €
2023Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008138 579 €
2022Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008218 809 €
2021Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008127 062 €
2020Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 200892 813 €
2019Signalisatsioonisüsteemide paigaldamine EMTAK 2008128 208 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Kogu 81 521 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti81 521 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111120072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20071

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu101 006 €81 521 €138 579 €218 809 €127 062 €92 813 €128 208 €
Ärikasum2840 €337 €5875 €18 050 €24 240 €−7905 €−16 101 €
Kasum enne tulumaksustamist2840 €339 €5877 €18 050 €24 240 €−7905 €−16 101 €
Aruandeaasta kasum2840 €339 €5877 €18 050 €24 240 €−7905 €−16 101 €
Tööjõukulud23 573 €11 641 €4850 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku42 853 €65 398 €70 989 €66 876 €42 724 €19 253 €25 777 €
sh käibevarad42 853 €65 398 €70 989 €66 876 €42 724 €19 253 €25 777 €
sh põhivarad0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
sh raha27 965 €59 769 €55 784 €54 140 €28 294 €18 135 €18 414 €
Omakapital40 507 €62 667 €62 328 €56 451 €38 401 €14 161 €22 066 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum34 855 €59 516 €53 639 €35 589 €11 349 €19 254 €35 355 €
Lühiajalised kohustised2346 €2731 €8661 €10 425 €4323 €5092 €3711 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1110000
Ärikasum enne kulumit2840 €337 €5875 €18 050 €24 240 €−7905 €−16 101 €
Aruanne esitatud05.07.202630.06.202507.06.202423.06.202330.06.202227.06.202126.10.2020
Omakapitali osakaal varadest94,5 %95,8 %87,8 %84,4 %89,9 %73,6 %85,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,8 %0,4 %4,2 %8,2 %19,1 %−8,5 %−12,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang