Registrikaart · Äriregistri kanne 10979321
Pika-Service OÜ
- Registrikood10979321
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025566 974 €
- KMKR numberEE100861851
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pika-Service OÜ
- Registrikood
- 10979321
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.10.2003
- KMKR number
- EE100861851
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Karsti tn 1-24
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 566 974 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 560 871 € → 566 974 € | +0,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253323699
- Veebilehtpikaservice.eu
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43411 | Katusetööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Katusetööd teenis ettevõte 2025. aastal 566 974 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Katusetööd EMTAK 2025 | 566 974 € |
| 2024 | Katusetööd EMTAK 2025 | 560 871 € |
| 2023 | Katusetööd EMTAK 2008 | 512 271 € |
| 2022 | Katusetööd EMTAK 2008 | 743 840 € |
| 2021 | Katusetööd EMTAK 2008 | 619 326 € |
| 2020 | Katusetööd EMTAK 2008 | 462 180 € |
| 2019 | Katusetööd EMTAK 2008 | 480 479 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 7 |
| 2023 | 6 |
| 2022 | 10 |
| 2021 | 9 |
| 2020 | 7 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 5 |
| 2016 | 6 |
| 2015 | 5 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 566 974 € | 560 871 € | 512 271 € | 743 840 € | 619 326 € | 462 180 € | 480 479 € |
| Ärikasum enne makse | 59 320 € | 30 746 € | 59 044 € | 82 748 € | 56 580 € | 28 033 € | 23 506 € |
| Aruandeaasta kasum | 59 320 € | 30 746 € | 59 044 € | 82 748 € | 56 580 € | 28 033 € | 23 506 € |
| Tööjõukulud | 91 368 € | 108 342 € | 75 387 € | 151 157 € | 106 823 € | 85 355 € | 77 378 € |
| Varad kokku | 235 248 € | 239 387 € | 256 728 € | 226 751 € | 190 964 € | 112 699 € | 89 064 € |
| sh käibevarad | 102 761 € | 106 786 € | 115 877 € | 77 649 € | 90 610 € | 54 980 € | 71 074 € |
| sh raha | 40 842 € | 55 485 € | 50 896 € | 7628 € | 1206 € | 2596 € | 16 224 € |
| Omakapital | 220 853 € | 194 533 € | 201 787 € | 164 603 € | 105 555 € | 80 775 € | 75 742 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 395 € | 44 854 € | 54 941 € | 62 148 € | 85 409 € | 31 924 € | 13 322 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 7 | 6 | 10 | 9 | 7 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,9 % | 81,3 % | 78,6 % | 72,6 % | 55,3 % | 71,7 % | 85,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 10,5 % | 5,5 % | 11,5 % | 11,1 % | 9,1 % | 6,1 % | 4,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.