Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10987266

REVAL VARA OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10987266
  • Asutatud2003 (22 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202539 887 €

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 19.12.2003Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 19.12.2003 2003, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
REVAL VARA OÜ
Registrikood
10987266
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
19.12.2003
KMKR number
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Punane tn 14a-310

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg22 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu39 887 €+10,4
Müügitulu muutus9170 € → 39 887 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
49321Sõitjate juhuvedu maanteelPõhitegevusala
68111Enda kinnisvara ost ja müük

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9972 €20 tuh €30 tuh €40 tuh €202120222023202439 887 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Taksovedu teenis ettevõte 2025. aastal 39 886 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Taksovedu EMTAK 202539 886 €
2025Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 20251,00 €
2024Taksovedu EMTAK 20259170 €
2023Taksovedu EMTAK 200828 505 €
2023Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20088070 €
2022Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20088340 €
2022Taksovedu EMTAK 20088262 €
2021Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 20081200 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111200420052006ei kajastu2007ei kajastu20082009120102011201220132014201520162017201820192020202120222023202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20121
20111
20101
20090
20060
20050
20040

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu39 887 €9170 €36 575 €16 602 €1200 €0,00 €0,00 €
Ärikasum enne makse3507 €2649 €8935 €497 €−45,00 €0,00 €−648 €
Aruandeaasta kasum3507 €2649 €8935 €497 €−45,00 €0,00 €−648 €
Tööjõukulud11 855 €2622 €8730 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku76 576 €74 500 €56 920 €47 985 €47 487 €47 532 €47 532 €
sh käibevarad61 316 €57 320 €51 320 €40 465 €38 047 €47 532 €47 532 €
sh raha61 316 €46 728 €
Omakapital76 576 €73 069 €56 920 €47 985 €47 487 €47 532 €47 532 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised0,00 €1431 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1110000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %98,1 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %100,0 %
Puhaskasumi määr müügitulust8,8 %28,9 %24,4 %3,0 %−3,8 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang