CRAFTSLINE OÜ
- Registrikood10987332
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202523 921 €
- KMKR numberEE100871634
Üldandmed
- Ärinimi
- CRAFTSLINE OÜ
- Registrikood
- 10987332
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.12.2003
- KMKR number
- EE100871634
- Aadress
- Võru maakond, Võru linn, Põllu tn 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
51/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 23 921 € | +8,3 |
| Müügitulu muutus | 26 586 € → 23 921 € | -3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725220773
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 16231 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine | Põhitegevusala |
| 16239 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 21 565 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 21 565 € |
| 2025 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2025 | 2356 € |
| 2024 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2025 | 25 356 € |
| 2024 | Muude ehituspuusepa- ja tisleritoodete tootmine EMTAK 2025 | 1230 € |
| 2023 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 27 891 € |
| 2023 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 1605 € |
| 2022 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 40 390 € |
| 2022 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 2966 € |
| 2021 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 46 674 € |
| 2021 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 34 615 € |
| 2020 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 43 816 € |
| 2020 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 22 504 € |
| 2019 | Mööbliosade tootmine EMTAK 2008 | 41 793 € |
| 2019 | Kokkupandavate puitehitiste ja nende elementide tootmine EMTAK 2008 | 31 537 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 3 |
| 2008 | 6 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 3 |
| 2005 | 2 |
| 2004 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 921 € | 26 586 € | 29 496 € | 43 356 € | 81 289 € | 66 320 € | 73 330 € |
| Ärikasum enne makse | −12 990 € | −9401 € | −13 735 € | −11 484 € | 5530 € | −6529 € | −3959 € |
| Aruandeaasta kasum | −12 990 € | −9401 € | −13 735 € | −11 484 € | 5530 € | −6529 € | −3959 € |
| Tööjõukulud | 12 273 € | 12 568 € | 17 358 € | 18 385 € | 20 167 € | 20 569 € | 17 760 € |
| Varad kokku | 36 342 € | 49 343 € | 58 830 € | 72 873 € | 84 687 € | 79 256 € | 85 894 € |
| sh käibevarad | 10 516 € | 19 057 € | 23 488 € | 32 397 € | 40 547 € | 30 689 € | 31 985 € |
| sh raha | 9796 € | 17 313 € | 20 658 € | 28 777 € | 39 526 € | 29 310 € | 26 694 € |
| Omakapital | 34 470 € | 47 461 € | 56 862 € | 70 597 € | 82 081 € | 76 552 € | 83 081 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 1872 € | 1882 € | 1968 € | 2276 € | 2606 € | 2704 € | 2813 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,8 % | 96,2 % | 96,7 % | 96,9 % | 96,9 % | 96,6 % | 96,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -54,3 % | -35,4 % | -46,6 % | -26,5 % | 6,8 % | -9,8 % | -5,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.