Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10988159

Osaühing LK Eined

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10988159
  • Asutatud2003 (22 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025107 667 €
  • KMKR numberEE100912454

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 12.11.2003Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.11.2003 2003, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing LK Eined
Registrikood
10988159
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.11.2003
KMKR number
EE100912454
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kalevipoja põik 2-167

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg22 aastat registris+25
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu107 667 €+14,3
Müügitulu muutus85 794 € → 107 667 €+7,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
56111Restoranide ja kohvikute tegevusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €27 tuh €54 tuh €81 tuh €108 tuh €2019: 85 943 €20192020: 76 406 €20202021: 55 016 €20212022: 59 665 €20222023: 72 888 €20232024: 85 794 €20242025: 107 667 €107 667 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 107 667 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025107 667 €
2024Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 202585 794 €
2023Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200872 888 €
2022Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200859 665 €
2021Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200855 016 €
2020Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200876 406 €
2019Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 200885 943 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452004: 420042005: 420052006: 420062007: 420072008: 420082009: 020092010: 320102011: 420112012: 5520122013: 420132014: 420142015: 420152016: 520162017: 420172018: 420182019: 320192020: 320202021: 320212022: 320222023: 320232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20203
20193
20184
20174
20165
20154
20144
20134
20125
20114
20103
20090
20084
20074
20064
20054
20044

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu107 667 €85 794 €72 888 €59 665 €55 016 €76 406 €85 943 €
Ärikasum enne makse29,00 €141 €−2462 €−4315 €830 €328 €741 €
Aruandeaasta kasum29,00 €141 €−2462 €−4315 €830 €328 €741 €
Tööjõukulud41 761 €26 440 €24 080 €24 088 €24 955 €24 040 €29 432 €
Varad kokku15 751 €16 262 €15 398 €18 600 €21 838 €20 849 €18 664 €
sh käibevarad14 647 €15 084 €13 853 €18 298 €20 929 €18 484 €14 868 €
sh raha7808 €7195 €10 024 €14 469 €17 100 €12 695 €9079 €
Omakapital9934 €9925 €9784 €12 245 €16 560 €15 730 €15 402 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised5817 €5337 €5614 €6355 €5278 €5119 €3262 €
Pikaajalised kohustised0,00 €1000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333333
Omakapitali osakaal varadest63,1 %61,0 %63,5 %65,8 %75,8 %75,4 %82,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust0,0 %0,2 %-3,4 %-7,2 %1,5 %0,4 %0,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang