Registrikaart · Äriregistri kanne 10990423
Victor Stationery OÜ
- Registrikood10990423
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 2025100
- Müügitulu 202418 380 553 €
- KMKR numberEE100885167
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Victor Stationery OÜ
- Registrikood
- 10990423
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.2003
- KMKR number
- EE100885167
- Osa- või aktsiakapital
- 10 002 €
- Majandusaasta
- 01.04 — 31.03
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 92f
- Aadress kehtib alates
- 06.10.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Fitzroy Holdings Limited | 100 % · 10 002 € | Ainuomand | 05.04.2022 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Carey King McClay | Juhatuse liige | 21.04.2005 |
| William Peter Gareth Mcclay | Juhatuse liige | 19.12.2018 |
| Lana Mägi | Juhatuse liige | 22.11.2023 |
| Robert James Moore | Juhatuse liige | 22.11.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Carey King Mcclay | otsene osalus | 19.12.2018 |
| Robert David Mcclay | otsene osalus | 19.12.2018 |
| William Peter Gareth Mcclay | otsene osalus | 19.12.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 82 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 100 töötajat viimases aruandes | +20 | |
| Müügitulu | 18 380 553 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 20 732 258 € → 18 380 553 € | -3,4 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3726809901
- Telefon+3726809900
- Veebilehtvictor.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 17251 | Muude paber- ja papptoodete tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude paber- ja papptoodete tootmine teenis ettevõte 2024. aastal 18 380 553 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muude paber- ja papptoodete tootmine EMTAK 2025 | 18 380 553 € |
| 2023 | Muude paber- ja papptoodete tootmine EMTAK 2008 | 20 732 258 € |
| 2022 | Muude paber- ja papptoodete tootmine EMTAK 2008 | 24 568 307 € |
| 2021 | Muude paber- ja papptoodete tootmine EMTAK 2008 | 15 524 249 € |
| 2020 | Muude paber- ja papptoodete tootmine EMTAK 2008 | 11 395 307 € |
| 2019 | Muude paber- ja papptoodete tootmine EMTAK 2008 | 19 196 159 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 100 |
| 2024 | 99 |
| 2023 | 111 |
| 2022 | 97 |
| 2021 | 95 |
| 2020 | 96 |
| 2018 | 102 |
| 2017 | 108 |
| 2016 | 104 |
| 2015 | 95 |
| 2014 | 100 |
| 2013 | 107 |
| 2012 | 115 |
| 2011 | 100 |
| 2010 | 99 |
| 2009 | 99 |
| 2008 | 124 |
| 2007 | 130 |
| 2006 | 130 |
| 2005 | 101 |
| 2004 | 60 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 380 553 € | 20 732 258 € | 24 568 307 € | 15 524 249 € | 11 395 307 € | 19 196 159 € |
| Ärikasum | 33 482 € | 1 550 239 € | 2 666 568 € | 571 119 € | 174 556 € | 280 638 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 346 085 € | 1 832 363 € | 2 310 028 € | 665 895 € | 252 109 € | 243 719 € |
| Aruandeaasta kasum | 346 085 € | 1 832 363 € | 2 310 028 € | 665 895 € | 252 109 € | 243 719 € |
| Tööjõukulud | 2 826 032 € | 2 617 530 € | 2 510 832 € | 2 169 683 € | 1 771 692 € | 2 505 113 € |
| Põhivarade kulum | 538 597 € | 577 682 € | 617 678 € | 637 459 € | 541 610 € | 730 055 € |
| Varad kokku | 15 949 960 € | 15 506 469 € | 14 726 500 € | 11 766 231 € | 10 781 543 € | 10 638 785 € |
| sh käibevarad | 10 709 391 € | 9 380 146 € | 8 440 212 € | 6 105 387 € | 4 757 854 € | 4 029 257 € |
| sh põhivarad | 5 240 569 € | 6 126 323 € | 6 286 288 € | 5 660 844 € | 6 023 689 € | 6 609 528 € |
| sh raha | 2 887 822 € | 134 218 € | 50 828 € | 10 864 € | 12 036 € | 12 686 € |
| Omakapital | 12 974 616 € | 12 628 531 € | 10 796 168 € | 8 486 140 € | 7 812 924 € | 7 560 815 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 002 € | 10 002 € | 10 002 € | 10 002 € | 2682 € | 2682 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 12 618 261 € | 10 785 898 € | 8 475 870 € | 7 809 975 € | 7 557 865 € | 7 314 146 € |
| Lühiajalised kohustised | 2 254 673 € | 2 212 035 € | 2 768 532 € | 2 866 871 € | 2 380 281 € | 2 629 238 € |
| Pikaajalised kohustised | 720 671 € | 665 903 € | 1 161 800 € | 413 220 € | 588 338 € | 448 732 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 100 | 99 | 111 | 97 | 95 | 96 |
| Ärikasum enne kulumit | 572 079 € | 2 127 921 € | 3 284 246 € | 1 208 578 € | 716 166 € | 1 010 693 € |
| Aruanne esitatud | 01.10.2025 | 17.10.2024 | 03.11.2023 | 27.10.2022 | 28.10.2021 | 30.03.2021 |
| Auditeeritud | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,3 % | 81,4 % | 73,3 % | 72,1 % | 72,5 % | 71,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,9 % | 8,8 % | 9,4 % | 4,3 % | 2,2 % | 1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.