Registrikaart · Äriregistri kanne 10990452
Osaühing INCREASE
- Registrikood10990452
- Asutatud2003 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025250 €
- KMKR numberEE100864719
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing INCREASE
- Registrikood
- 10990452
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.2003
- KMKR number
- EE100864719
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Vääna küla, Kaera tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 250 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 6500 € → 250 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725029998
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74141 | Muu disainerite tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu disainerite tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 250 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 250 € |
| 2024 | Muu disainerite tegevus EMTAK 2025 | 6500 € |
| 2023 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 450 € |
| 2022 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 7320 € |
| 2021 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 19 550 € |
| 2020 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 8723 € |
| 2019 | Disainerite tegevus EMTAK 2008 | 31 491 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 1199 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 1 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 1 |
| 2004 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 250 € | 6500 € | 450 € | 7320 € | 19 550 € | 8723 € | 32 690 € |
| Ärikasum enne makse | 210 € | 6460 € | 157 € | 6753 € | 18 161 € | 7316 € | 31 944 € |
| Aruandeaasta kasum | 210 € | 6460 € | 157 € | −3247 € | 18 161 € | 7316 € | 31 944 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 300 213 € | 300 004 € | 293 543 € | 294 818 € | 286 766 € | 268 887 € | 261 894 € |
| sh käibevarad | 47 657 € | 47 448 € | 40 987 € | 42 262 € | 34 210 € | 266 331 € | 259 977 € |
| sh raha | 27 557 € | 27 340 € | 20 887 € | 20 688 € | 18 770 € | 139 571 € | 259 977 € |
| Omakapital | 250 213 € | 250 004 € | 243 543 € | 243 387 € | 286 634 € | 268 473 € | 261 157 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 50 000 € | 50 000 € | 50 000 € | 51 431 € | 132 € | 414 € | 737 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 83,3 % | 83,3 % | 83,0 % | 82,6 % | 100,0 % | 99,8 % | 99,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 84,0 % | 99,4 % | 34,9 % | −44,4 % | 92,9 % | 83,9 % | 97,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.