Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 10991476

Osaühing FUTURE NETCOM

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood10991476
  • Asutatud2003 (22 a)
  • Töötajaid 20252
  • Müügitulu 202543 783 €
  • KMKR numberEE100886784

Usaldusväärsuse indeks

62/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200320082013201820232026Asutatud 27.11.2003Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 27.11.2003 2003, Esimene aruanne 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing FUTURE NETCOM
Registrikood
10991476
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
27.11.2003
KMKR number
EE100886784
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Järveotsa tee 1-5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg22 aastat registris+25
Töötajate arv2 töötajat viimases aruandes+2
Müügitulu43 783 €+10,7
Müügitulu muutus38 224 € → 43 783 €+4,4
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
95311Mootorsõidukite remont ja hooldusPõhitegevusala
47711Rõivaste jaemüük

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €46 tuh €69 tuh €92 tuh €201920202021202291 870 €2023202443 783 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 24 060 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202524 060 €
2025Rõivaste jaemüük EMTAK 202519 723 €
2024Rõivaste jaemüük EMTAK 202521 607 €
2024Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 202516 617 €
2023Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200849 014 €
2023Rõivaste jaemüük EMTAK 200823 260 €
2023Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200819 596 €
2022Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200842 483 €
2022Rõivaste jaemüük EMTAK 200823 446 €
2022Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200813 892 €
2021Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200842 391 €
2021Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200830 286 €
2021Rõivaste jaemüük EMTAK 200812 999 €
2020Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200827 485 €
2020Rõivaste jaemüük EMTAK 200817 967 €
2020Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200812 509 €
2019Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 200830 016 €
2019Paberi, kirjatarvete, raamatute ja ajakirjandusväljaannete hulgimüük EMTAK 200825 178 €
2019Rõivaste jaemüük EMTAK 200817 594 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
01234200420052006200720082009201020114201220132014201520162017201820192020202120222023202422025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20252
20242
20232
20222
20212
20202
20193
20183
20174
20164
20153
20143
20133
20124
20113
20103
20093
20081
20071
20061
20052
20040

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu43 783 €39 889 €100 970 €80 481 €85 676 €57 961 €72 788 €
Ärikasum enne makse1568 €−5900 €5053 €51,00 €−1856 €−269 €−676 €
Aruandeaasta kasum1568 €−5900 €5053 €51,00 €−1856 €−269 €−676 €
Tööjõukulud26 253 €20 819 €19 200 €15 818 €14 693 €16 377 €22 168 €
Varad kokku40 303 €58 509 €79 169 €61 294 €55 930 €42 964 €26 259 €
sh käibevarad40 303 €58 509 €79 169 €61 294 €55 930 €42 964 €26 259 €
sh raha8574 €20 941 €13 300 €16 815 €21 628 €12 602 €2855 €
Omakapital3613 €2045 €7945 €2892 €2841 €4697 €4966 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised36 690 €56 464 €71 224 €49 270 €39 957 €25 135 €8161 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €9132 €13 132 €13 132 €13 132 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)2222223
Omakapitali osakaal varadest9,0 %3,5 %10,0 %4,7 %5,1 %10,9 %18,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust3,6 %−14,8 %5,0 %0,1 %−2,2 %−0,5 %−0,9 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang