Registrikaart · Äriregistri kanne 11000078
Hatec Baltic OÜ
- Registrikood11000078
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 20251 068 212 €
- KMKR numberEE100929942
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Hatec Baltic OÜ
- Registrikood
- 11000078
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 25.03.2004
- KMKR number
- EE100929942
- Aadress
- Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Kiige tn 1-2
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 1 068 212 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 1 025 368 € → 1 068 212 € | +1,3 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725013790
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46901 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgikaubandus teenis ettevõte 2025. aastal 1 068 212 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 1 068 212 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2025 | 1 025 368 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 3 067 512 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 1 003 019 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 443 536 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 822 656 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 632 940 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 068 212 € | 1 025 368 € | 3 067 512 € | 1 003 019 € | 443 536 € | 822 656 € | 632 940 € |
| Ärikasum enne makse | 105 774 € | 53 300 € | 106 099 € | 56 212 € | 13 516 € | −11 747 € | −17 818 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 275 € | 39 288 € | 100 849 € | 56 212 € | 13 516 € | −11 747 € | −17 818 € |
| Tööjõukulud | 72 916 € | 54 355 € | 34 300 € | 41 602 € | 16 384 € | 37 281 € | 33 654 € |
| Varad kokku | 306 723 € | 223 625 € | 214 183 € | 115 402 € | 114 631 € | 165 925 € | 117 649 € |
| sh käibevarad | 232 528 € | 140 986 € | 122 649 € | 96 064 € | 94 771 € | 146 243 € | 96 845 € |
| sh raha | 89 305 € | 68 083 € | 74 596 € | 68 630 € | 61 889 € | 61 233 € | 60 781 € |
| Omakapital | 232 000 € | 151 725 € | 170 927 € | 91 078 € | 34 866 € | 21 350 € | 33 097 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € | 30 000 € |
| Lühiajalised kohustised | 74 723 € | 71 900 € | 43 256 € | 24 324 € | 79 765 € | 144 575 € | 84 552 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,6 % | 67,8 % | 79,8 % | 78,9 % | 30,4 % | 12,9 % | 28,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 9,4 % | 3,8 % | 3,3 % | 5,6 % | 3,0 % | −1,4 % | −2,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.