Registrikaart · Äriregistri kanne 11003059
Osaühing Avellana
- Registrikood11003059
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 202581 179 €
- KMKR numberEE100894349
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Avellana
- Registrikood
- 11003059
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.04.2004
- KMKR number
- EE100894349
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Kadrina vald, Arbavere küla, Puusepa
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 81 179 € | +13,2 | |
| Müügitulu muutus | 78 101 € → 81 179 € | +1,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3723271157
- Mobiil+3725110744
- Mobiil+37253459104
- Telefon+3723228653
- Telefon+3723251851
- Telefon+3723251894
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
| 02401 | Metsamajandust abistavad tegevused |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 72 524 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 72 524 € |
| 2025 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2025 | 8655 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 76 472 € |
| 2024 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2025 | 1629 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 134 720 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 6253 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 205 521 € |
| 2022 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 2880 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2718 € |
| 2022 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 2104 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 162 653 € |
| 2021 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 4229 € |
| 2021 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 1988 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1303 € |
| 2021 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 604 € |
| 2021 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 170 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 104 605 € |
| 2020 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 3756 € |
| 2020 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2187 € |
| 2020 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 602 € |
| 2020 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 286 € |
| 2020 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 177 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 146 353 € |
| 2019 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 9947 € |
| 2019 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 8743 € |
| 2019 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 5798 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 720 € |
| 2019 | Saematerjali tootmine EMTAK 2008 | 691 € |
| 2019 | Tööjõurent EMTAK 2008 | 603 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 4 |
| 2018 | 4 |
| 2017 | 6 |
| 2016 | 5 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 19 |
| 2013 | 21 |
| 2012 | 23 |
| 2011 | 18 |
| 2010 | 22 |
| 2009 | 17 |
| 2008 | 15 |
| 2007 | 14 |
| 2006 | 12 |
| 2005 | 7 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 81 179 € | 78 101 € | 140 973 € | 213 223 € | 170 947 € | 111 613 € | 172 855 € |
| Ärikasum enne makse | 40,00 € | −17 671 € | −27 150 € | −13 659 € | −23 259 € | −31 051 € | 280 € |
| Aruandeaasta kasum | 40,00 € | −17 671 € | −27 150 € | −13 659 € | −23 259 € | −31 051 € | 280 € |
| Tööjõukulud | 33 549 € | 38 582 € | 48 413 € | 50 575 € | 48 752 € | 45 921 € | 59 913 € |
| Varad kokku | 8070 € | 11 824 € | 26 887 € | 55 447 € | 78 535 € | 109 324 € | 139 683 € |
| sh käibevarad | 1910 € | 3482 € | 15 304 € | 35 992 € | 52 901 € | 72 505 € | 90 079 € |
| sh raha | 271 € | 279 € | 9614 € | 11 424 € | 5982 € | 6329 € | 14 128 € |
| Omakapital | 2640 € | 2706 € | 20 377 € | 47 527 € | 61 186 € | 84 445 € | 116 496 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 5430 € | 9118 € | 6510 € | 7920 € | 17 349 € | 24 879 € | 23 187 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 |
| Omakapitali osakaal varadest | 32,7 % | 22,9 % | 75,8 % | 85,7 % | 77,9 % | 77,2 % | 83,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,0 % | -22,6 % | -19,3 % | -6,4 % | -13,6 % | -27,8 % | 0,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.