Osaühing REMTEAM
- Registrikood11003585
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 2022293 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Osaühing REMTEAM
- Registrikood
- 11003585
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.05.2004
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Peipsiääre vald, Kolkja alevik, Roheline tn 11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
30/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 293 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 2535 € → 293 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253526236
- Telefon +3727353545
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47911 | Jaemüük posti või Interneti teel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2022. aastal 293 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 293 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2535 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 1555 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 2623 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 100 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | — | 0,00 € | 293 € | 2535 € | 1555 € | 2723 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | −339 € | −546 € | 834 € | 597 € | −2164 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | −339 € | −546 € | 834 € | 597 € | −2164 € |
| Varad kokku | 7264 € | 7264 € | 7603 € | 8149 € | 7325 € | 6718 € |
| sh käibevarad | 7264 € | 7264 € | 7331 € | 7468 € | 6235 € | 5219 € |
| sh raha | 4636 € | 4636 € | 4638 € | 4603 € | 3607 € | 2591 € |
| Omakapital | 7264 € | 7264 € | 7603 € | 8149 € | 7315 € | 6718 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 6519 € | 6519 € | 6519 € | 6519 € | 6519 € | 6519 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 10,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 99,9 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | — | -186,3 % | 32,9 % | 38,4 % | -79,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.