Registrikaart · Äriregistri kanne 11004685
Invest OÜ
- Registrikood11004685
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202598 523 €
- KMKR numberEE100880845
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Invest OÜ
- Registrikood
- 11004685
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.02.2004
- KMKR number
- EE100880845
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raekoja plats 20
- Aadress kehtib alates
- 09.06.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Margus Magerin | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Margus Magerin | Juhatuse liige | 03.02.2004 |
| Maanus Magerin | Juhatuse liige | 05.07.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Margus Magerin | otsene osalus | 13.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 98 523 € | +14 | |
| Müügitulu muutus | 73 709 € → 98 523 € | +10,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725233655
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 98 523 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 98 523 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 73 709 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 65 486 € |
| 2023 | Metsamajandust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 33 750 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 84 883 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 120 657 € |
| 2021 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 1029 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 103 568 € |
| 2020 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 1029 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 126 148 € |
| 2019 | Söödakultuuri- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2008 | 1630 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 98 523 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 98 523 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 1 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 98 523 € | 73 709 € | 99 236 € | 84 883 € | 121 686 € | 104 597 € | 127 778 € |
| Ärikasum | 35 209 € | 141 574 € | −51 399 € | 16 382 € | 214 629 € | 44 280 € | 85 347 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 103 720 € | 170 241 € | −7689 € | 34 003 € | 260 209 € | 94 666 € | 212 987 € |
| Aruandeaasta kasum | 103 720 € | 170 241 € | −7689 € | 34 003 € | 260 209 € | 94 666 € | 212 987 € |
| Tööjõukulud | 14 939 € | 14 280 € | 14 250 € | 13 318 € | 10 433 € | 10 179 € | 9229 € |
| Põhivarade kulum | 11 487 € | 7055 € | 14 056 € | 16 467 € | — | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2 680 847 € | 2 571 261 € | 2 399 708 € | 2 390 886 € | 2 365 188 € | 2 171 683 € | 2 093 936 € |
| sh käibevarad | 435 818 € | 372 258 € | 553 786 € | 369 584 € | 539 839 € | 621 427 € | 566 971 € |
| sh põhivarad | 2 245 029 € | 2 199 003 € | 1 845 922 € | 2 021 302 € | 1 825 349 € | 1 550 256 € | 1 526 965 € |
| sh raha | 96 624 € | 37 252 € | 209 224 € | 140 319 € | 161 542 € | 122 586 € | 43 459 € |
| Omakapital | 2 028 187 € | 1 924 467 € | 1 754 226 € | 1 761 915 € | 1 727 912 € | 1 467 703 € | 1 373 037 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 921 655 € | 1 751 414 € | 1 759 103 € | 1 725 100 € | 1 464 891 € | 1 370 225 € | 1 157 238 € |
| Lühiajalised kohustised | 92 660 € | 86 794 € | 85 482 € | 68 971 € | 77 276 € | 93 980 € | 110 899 € |
| Pikaajalised kohustised | 560 000 € | 560 000 € | 560 000 € | 560 000 € | 560 000 € | 610 000 € | 610 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 46 696 € | 148 629 € | −37 343 € | 32 849 € | — | 44 280 € | 85 347 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 30.06.2025 | 19.06.2024 | 27.06.2023 | 29.06.2022 | 14.06.2021 | 11.09.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,7 % | 74,8 % | 73,1 % | 73,7 % | 73,1 % | 67,6 % | 65,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 105,3 % | 231,0 % | −7,7 % | 40,1 % | 213,8 % | 90,5 % | 166,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.