OÜ Triada Autokool
- Registrikood11006224
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 202427 738 €
- KMKR numberEE100941056
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ Triada Autokool
- Registrikood
- 11006224
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.03.2004
- KMKR number
- EE100941056
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lääne tn 11-9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
52/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 27 738 € | +8,9 |
| Müügitulu muutus | 31 040 € → 27 738 € | -3,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255699540
- Telefon +3727420031
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85531 | Sõiduõpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Sõiduõpe teenis ettevõte 2024. aastal 27 738 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Sõiduõpe EMTAK 2025 | 27 738 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 31 040 € |
| 2022 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 33 151 € |
| 2021 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 30 740 € |
| 2020 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 27 243 € |
| 2019 | Sõiduõpe EMTAK 2008 | 30 053 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 3 |
| 2007 | 6 |
| 2006 | 4 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 27 738 € | 31 040 € | 33 151 € | 30 740 € | 27 243 € | 30 053 € |
| Ärikasum enne makse | −1739 € | −2992 € | −1848 € | 567 € | 466 € | −1485 € |
| Aruandeaasta kasum | −1739 € | −2992 € | −1848 € | 567 € | 466 € | −1485 € |
| Tööjõukulud | 5840 € | 11 173 € | 7793 € | 9156 € | 7834 € | 10 158 € |
| Varad kokku | 40 130 € | 42 346 € | 44 809 € | 38 782 € | 21 840 € | 21 709 € |
| sh käibevarad | 18 275 € | 17 975 € | 17 921 € | 18 369 € | 14 340 € | 12 959 € |
| sh raha | 18 186 € | 17 975 € | 15 400 € | 17 131 € | 14 067 € | 12 959 € |
| Omakapital | −2557 € | −818 € | 2174 € | 4022 € | 3455 € | 2989 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 687 € | 43 164 € | 42 635 € | 34 760 € | 18 385 € | 18 720 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | -6,4 % | -1,9 % | 4,9 % | 10,4 % | 15,8 % | 13,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,3 % | -9,6 % | -5,6 % | 1,8 % | 1,7 % | -4,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.