Registrikaart · Äriregistri kanne 11007028
MAZ Eesti OÜ
- Registrikood11007028
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202524 850 €
- KMKR numberEE100896745
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MAZ Eesti OÜ
- Registrikood
- 11007028
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.03.2004
- KMKR number
- EE100896745
- Aadress
- Tartu maakond, Kambja vald, Kambja alevik, Võru mnt 2b
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 24 850 € | +8,5 | |
| Müügitulu muutus | 25 819 € → 24 850 € | -1,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725032970
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 16 665 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 16 665 € |
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 8185 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 25 358 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 461 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 73 916 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 22 523 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 1515 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 91 659 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 33 931 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 20 358 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 69 281 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 33 008 € |
| 2021 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 25 767 € |
| 2020 | Mujal liigitamata erimasinate tootmine EMTAK 2008 | 339 030 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 47 979 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 63 811 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 4 |
| 2014 | 5 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 4 |
| 2011 | 3 |
| 2010 | 3 |
| 2009 | 5 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 5 |
| 2005 | 3 |
| 2004 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 24 850 € | 25 819 € | 97 954 € | 145 948 € | 128 056 € | 387 009 € | 63 811 € |
| Ärikasum enne makse | −30 968 € | −29 086 € | −3365 € | 1354 € | 1896 € | 6468 € | 2547 € |
| Aruandeaasta kasum | −30 968 € | −29 086 € | −3365 € | 1354 € | 1896 € | 6468 € | 2547 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 390 € | 2960 € | 0,00 € | 0,00 € | 9451 € | 10 518 € |
| Varad kokku | 66 769 € | 96 646 € | 143 478 € | 138 860 € | 151 409 € | 144 354 € | 119 560 € |
| sh käibevarad | 62 684 € | 91 271 € | 143 478 € | 134 791 € | 145 455 € | 136 290 € | 109 184 € |
| sh raha | 4627 € | 3151 € | 9792 € | 13 741 € | 843 € | 3120 € | 9290 € |
| Omakapital | 63 527 € | 94 495 € | 123 581 € | 126 946 € | 125 591 € | 123 695 € | 117 227 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € | 25 565 € |
| Lühiajalised kohustised | 3242 € | 2151 € | 19 897 € | 11 914 € | 24 590 € | 16 249 € | 2333 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 1228 € | 4410 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 97,8 % | 86,1 % | 91,4 % | 82,9 % | 85,7 % | 98,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −124,6 % | −112,7 % | −3,4 % | 0,9 % | 1,5 % | 1,7 % | 4,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.