OÜ AFTERONE
- Registrikood11008631
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 202517
- Müügitulu 20251 942 409 €
- KMKR numberEE100940125
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ AFTERONE
- Registrikood
- 11008631
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2004
- KMKR number
- EE100940125
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Lembitu tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
88/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 17 töötajat viimases aruandes | +17 |
| Müügitulu | 1 942 409 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 642 026 € → 1 942 409 € | +5,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256224706
- Veebileht afterone.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
| 25631 | Tööriistade tootmine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 1 939 229 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 1 939 229 € |
| 2025 | Tööriistade tootmine EMTAK 2025 | 3180 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 1 642 026 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 1 495 240 € |
| 2023 | Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 335 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 1 885 791 € |
| 2022 | Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 638 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 1 597 568 € |
| 2021 | Muude tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 2364 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 1 425 703 € |
| 2020 | Tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 24 796 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 1 363 440 € |
| 2019 | Tööriistade tootmine EMTAK 2008 | 39 054 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 17 |
| 2024 | 17 |
| 2023 | 16 |
| 2022 | 21 |
| 2021 | 23 |
| 2020 | 21 |
| 2019 | 24 |
| 2018 | 19 |
| 2017 | 19 |
| 2016 | 15 |
| 2015 | 15 |
| 2014 | 13 |
| 2013 | 10 |
| 2012 | 10 |
| 2011 | 8 |
| 2010 | 6 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 5 |
| 2006 | 9 |
| 2005 | 5 |
| 2004 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 942 409 € | 1 642 026 € | 1 495 575 € | 1 886 429 € | 1 599 932 € | 1 450 499 € | 1 402 494 € |
| Ärikasum enne makse | 115 595 € | 113 425 € | −21 806 € | 21 201 € | 127 173 € | 54 566 € | 47 532 € |
| Aruandeaasta kasum | 115 595 € | 113 425 € | −21 806 € | 21 201 € | 127 173 € | 49 956 € | 47 205 € |
| Tööjõukulud | 591 864 € | 546 562 € | 517 055 € | 632 236 € | 564 202 € | 436 168 € | 382 230 € |
| Varad kokku | 1 241 104 € | 873 695 € | 654 418 € | 798 985 € | 921 333 € | 866 099 € | 540 061 € |
| sh käibevarad | 496 243 € | 529 250 € | 358 209 € | 351 942 € | 352 173 € | 301 755 € | 340 867 € |
| sh raha | 29 274 € | 12 857 € | 33 476 € | 73 342 € | 43 321 € | 90 132 € | 30 988 € |
| Omakapital | 583 089 € | 467 494 € | 354 069 € | 375 876 € | 478 792 € | 351 619 € | 322 524 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 481 874 € | 320 921 € | 221 136 € | 271 806 € | 264 408 € | 311 957 € | 157 048 € |
| Pikaajalised kohustised | 176 141 € | 85 280 € | 79 213 € | 151 303 € | 178 133 € | 202 523 € | 60 489 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 17 | 17 | 16 | 21 | 23 | 21 | 24 |
| Omakapitali osakaal varadest | 47,0 % | 53,5 % | 54,1 % | 47,0 % | 52,0 % | 40,6 % | 59,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 6,0 % | 6,9 % | -1,5 % | 1,1 % | 7,9 % | 3,4 % | 3,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.