Registrikaart · Äriregistri kanne 11008967
L&V Investment Group OÜ
- Registrikood11008967
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025129 472 €
- KMKR numberEE101045223
- Sellel aadressil on registreeritud 30 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- L&V Investment Group OÜ
- Registrikood
- 11008967
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.05.2004
- KMKR number
- EE101045223
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Riia tn 130
- Aadress kehtib alates
- 03.03.2026
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Veiko Luhaste | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Veiko Luhaste | Juhatuse liige | 06.05.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Veiko Luhaste | otsene osalus | 31.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 129 472 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 95 462 € → 129 472 € | +10,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37255962988
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95101 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus | Põhitegevusala |
| 47401 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 82 329 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus EMTAK 2025 | 82 329 € |
| 2025 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük EMTAK 2025 | 47 143 € |
| 2024 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus ja hooldus EMTAK 2025 | 69 734 € |
| 2024 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük EMTAK 2025 | 25 728 € |
| 2023 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 2008 | 57 226 € |
| 2023 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 55 607 € |
| 2022 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 2008 | 79 918 € |
| 2022 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 42 512 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 75 914 € |
| 2021 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 2008 | 56 360 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 58 174 € |
| 2020 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 2008 | 47 988 € |
| 2019 | Arvutite ja arvuti välisseadmete parandus EMTAK 2008 | 44 597 € |
| 2019 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük spetsialiseeritud kauplustes EMTAK 2008 | 38 704 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 129 472 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 129 472 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 3 |
| 2013 | 3 |
| 2012 | 3 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 1 |
| 2006 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 129 472 € | 95 462 € | 112 833 € | 122 430 € | 132 274 € | 106 162 € | 83 301 € |
| Ärikasum | 19 901 € | 12 788 € | −10 271 € | 34 057 € | 16 467 € | 16 527 € | 4598 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −22 353 € | 34 126 € | −7227 € | 23 065 € | 11 978 € | 71 469 € | 2464 € |
| Aruandeaasta kasum | −22 353 € | 34 126 € | −7227 € | 23 065 € | 5978 € | 71 469 € | 2464 € |
| Tööjõukulud | 44 021 € | 37 934 € | 43 309 € | 33 039 € | 28 150 € | 27 536 € | 31 698 € |
| Põhivarade kulum | 75,00 € | 75,00 € | 75,00 € | 75,00 € | 75,00 € | 75,00 € | 75,00 € |
| Varad kokku | 198 186 € | 212 529 € | 178 263 € | 185 407 € | 169 645 € | 177 349 € | 105 163 € |
| sh käibevarad | 197 998 € | 212 267 € | 177 926 € | 184 995 € | 169 158 € | 176 787 € | 104 526 € |
| sh põhivarad | 188 € | 262 € | 337 € | 412 € | 487 € | 562 € | 637 € |
| sh raha | 19 695 € | 13 997 € | 90 381 € | 99 682 € | 71 553 € | 77 662 € | 59 586 € |
| Omakapital | 177 591 € | 199 944 € | 165 818 € | 173 046 € | 149 981 € | 168 003 € | 96 534 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 197 132 € | 163 006 € | 170 233 € | 147 169 € | 141 191 € | 93 722 € | 91 258 € |
| Lühiajalised kohustised | 8636 € | 12 585 € | 12 445 € | 12 361 € | 19 664 € | 9346 € | 8629 € |
| Pikaajalised kohustised | 11 959 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 19 976 € | 12 863 € | −10 196 € | 34 132 € | 16 542 € | 16 602 € | 4673 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 30.06.2024 | 30.06.2023 | 17.05.2022 | 07.06.2021 | 07.05.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 89,6 % | 94,1 % | 93,0 % | 93,3 % | 88,4 % | 94,7 % | 91,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −17,3 % | 35,7 % | −6,4 % | 18,8 % | 4,5 % | 67,3 % | 3,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.