Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11022817

Osaühing VIDEOVALVE

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11022817
  • Asutatud2004 (22 a)
  • Töötajaid 20255
  • Müügitulu 20252 529 542 €
  • KMKR numberEE100889613

Usaldusväärsuse indeks

81/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200420092014201920242026Asutatud 25.03.2004Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 25.03.2004 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Osaühing VIDEOVALVE
Registrikood
11022817
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
25.03.2004
KMKR number
EE100889613
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Sõpruse pst 159b

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 81 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg22 aastat registris+25
Töötajate arv5 töötajat viimases aruandes+5
Müügitulu2 529 542 €+20
Müügitulu muutus1 853 542 € → 2 529 542 €+10,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
46503Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüükPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €632 tuh €1,3 mln €1,9 mln €2,5 mln €2019: 1 275 411 €20192020: 1 295 716 €20202021: 1 239 055 €20212022: 1 497 127 €20222023: 1 444 726 €20232024: 1 853 542 €20242025: 2 529 542 €2 529 542 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 2 529 542 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elektroonika- ja sideseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20252 529 542 €
2024Ehitusplatside ettevalmistus EMTAK 20251 853 542 €
2023Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 444 726 €
2022Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 497 127 €
2021Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 239 055 €
2020Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 295 716 €
2019Elektroonika- ja telekommunikatsiooniseadmete ning nende osade hulgimüük EMTAK 20081 275 411 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
013452004: 220042005: 220052006: 220062007: 220072008: 420082009: 5520092010: 520102011: 520112012: 520122013: 520132014: 520142015: 420152016: 420162017: 420172018: 420182019: 420192020: 420202021: 420212022: 520222023: 520232024: 520242025: 552025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20255
20245
20235
20225
20214
20204
20194
20184
20174
20164
20154
20145
20135
20125
20115
20105
20095
20084
20072
20062
20052
20042

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 529 542 €1 853 542 €1 444 726 €1 497 127 €1 239 055 €1 295 716 €1 275 411 €
Ärikasum enne makse306 394 €145 858 €97 133 €55 494 €156 093 €52 448 €71 914 €
Aruandeaasta kasum255 625 €122 579 €58 097 €48 511 €127 224 €47 792 €60 577 €
Tööjõukulud269 072 €257 850 €246 768 €193 565 €164 657 €151 340 €151 881 €
Varad kokku859 468 €1 099 262 €820 868 €1 016 826 €898 119 €895 264 €854 880 €
sh käibevarad859 468 €1 099 262 €820 868 €1 016 826 €898 119 €895 264 €854 880 €
sh raha131 817 €259 427 €76 393 €284 654 €108 790 €194 055 €137 103 €
Omakapital758 075 €682 450 €659 871 €761 774 €743 263 €734 039 €706 247 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
Lühiajalised kohustised101 393 €416 812 €160 997 €255 052 €154 856 €161 225 €148 633 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)5555444
Omakapitali osakaal varadest88,2 %62,1 %80,4 %74,9 %82,8 %82,0 %82,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust10,1 %6,6 %4,0 %3,2 %10,3 %3,7 %4,7 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang