Registrikaart · Äriregistri kanne 11024860
Kiberi Talu osaühing
- Registrikood11024860
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025101 184 €
- KMKR numberEE100898264
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kiberi Talu osaühing
- Registrikood
- 11024860
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 05.04.2004
- KMKR number
- EE100898264
- Osa- või aktsiakapital
- 40 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Valga vald, Ringiste küla, Kiberi
- Aadress kehtib alates
- 22.09.2024
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Teet Saan | 100 % · 40 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Teet Saan | Juhatuse liige | 11.05.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Teet Saan | otsene osalus | 23.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 101 184 € | +14,1 | |
| Müügitulu muutus | 15 148 € → 101 184 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Faks+3727661213
- Mobiil+3725280810
- Telefon+3727661213
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 101 184 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 101 184 € |
| 2024 | Sööda- ja heintaimekasvatus jm üheaastaste põllukultuuride kasvatus EMTAK 2025 | 8000 € |
| 2024 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2025 | 7148 € |
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 51 380 € |
| 2022 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 46 743 € |
| 2021 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 33 705 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 16 962 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 77 388 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 33 287 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2007 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 101 184 € | 15 148 € | 51 380 € | 46 743 € | 50 667 € | 77 388 € | 33 287 € |
| Ärikasum | 101 748 € | 87 815 € | 44 281 € | 206 712 € | 98 243 € | 74 076 € | 59 263 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 100 172 € | 84 242 € | 40 095 € | 202 984 € | 94 173 € | 69 718 € | 54 905 € |
| Aruandeaasta kasum | 100 172 € | 84 242 € | 40 095 € | 202 984 € | 94 173 € | 69 718 € | 54 905 € |
| Tööjõukulud | 14 141 € | 13 087 € | 11 571 € | 10 438 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 36 354 € | 35 552 € | 28 600 € | 289 € | 855 € | 24 868 € | 25 395 € |
| Varad kokku | 1 219 762 € | 1 197 165 € | 1 053 350 € | 1 024 178 € | 868 779 € | 832 574 € | 773 629 € |
| sh käibevarad | 43 475 € | 12 714 € | 58 224 € | 120 065 € | 63 377 € | 38 617 € | 14 604 € |
| sh põhivarad | 1 176 287 € | 1 184 451 € | 995 126 € | 904 113 € | 805 402 € | 793 957 € | 759 025 € |
| sh raha | 40 869 € | 11 901 € | 53 174 € | 117 640 € | 27 566 € | 37 463 € | 12 745 € |
| Omakapital | 1 178 056 € | 1 077 884 € | 993 642 € | 953 547 € | 750 563 € | 656 390 € | 586 672 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 075 072 € | 990 830 € | 950 735 € | 747 751 € | 653 578 € | 583 860 € | 528 955 € |
| Lühiajalised kohustised | 1040 € | 1948 € | 1859 € | 97,00 € | 35,00 € | 135 € | 199 € |
| Pikaajalised kohustised | 40 666 € | 117 333 € | 57 849 € | 70 534 € | 118 181 € | 176 049 € | 186 758 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 138 102 € | 123 367 € | 72 881 € | 207 001 € | 99 098 € | 98 944 € | 84 658 € |
| Aruanne esitatud | 16.03.2026 | 20.04.2025 | 22.04.2024 | 13.05.2023 | 26.02.2022 | 15.05.2021 | 07.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,6 % | 90,0 % | 94,3 % | 93,1 % | 86,4 % | 78,8 % | 75,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 99,0 % | 556,1 % | 78,0 % | 434,3 % | 185,9 % | 90,1 % | 164,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.