Registrikaart · Äriregistri kanne 11033416
Osaühing Timberfox
- Registrikood11033416
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025400 €
- KMKR numberEE100900369
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Osaühing Timberfox
- Registrikood
- 11033416
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2004
- KMKR number
- EE100900369
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Kose vald, Nõmbra küla, Pähklipuu
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Liina Reiljan | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Liina Reiljan | Juhatuse liige | 22.06.2004 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Liina Reiljan | otsene osalus | 28.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 30 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 400 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 118 033 € → 400 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725227244
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 02202 | Küttepuude tootmine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Küttepuude tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 400 € |
| 2024 | Metsavarumine EMTAK 2025 | 106 547 € |
| 2024 | Küttepuude tootmine EMTAK 2025 | 11 486 € |
| 2023 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 60 305 € |
| 2023 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 54 124 € |
| 2022 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 156 417 € |
| 2022 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 20 868 € |
| 2022 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 4375 € |
| 2021 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 340 025 € |
| 2021 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 15 479 € |
| 2020 | Küttepuude tootmine EMTAK 2008 | 14 882 € |
| 2020 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 9631 € |
| 2019 | Metsavarumine EMTAK 2008 | 64 277 € |
| 2019 | Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms EMTAK 2008 | 8770 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2021)
Majandusaasta aruandedKogu 356 554 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 356 554 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
| 2015 | 1 |
| 2014 | 1 |
| 2013 | 1 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 400 € | 118 033 € | 117 750 € | 183 156 € | 356 554 € | 24 575 € | 73 212 € |
| Ärikasum | 1305 € | 49 011 € | −74 129 € | −95 511 € | 185 831 € | −49 209 € | −59 165 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1307 € | 49 011 € | −74 126 € | −95 509 € | 185 834 € | −49 209 € | −59 163 € |
| Aruandeaasta kasum | 1307 € | 49 011 € | −74 126 € | −95 509 € | 185 834 € | −49 209 € | −59 163 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 3984 € | 4368 € | 4086 € | 3364 € | 294 € | 3317 € | 1164 € |
| Varad kokku | 121 765 € | 210 374 € | 107 745 € | 181 619 € | 282 159 € | 79 033 € | 113 041 € |
| sh käibevarad | 51 816 € | 131 576 € | 24 580 € | 104 580 € | 210 055 € | 7532 € | 38 219 € |
| sh põhivarad | 69 949 € | 78 798 € | 83 165 € | 77 039 € | 72 104 € | 71 501 € | 74 822 € |
| sh raha | 6577 € | 86 033 € | 1869 € | 33 782 € | 57 378 € | 2157 € | 8250 € |
| Omakapital | 106 036 € | 104 729 € | 55 718 € | 129 844 € | 225 353 € | 39 519 € | 88 728 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 101 917 € | 52 906 € | 127 032 € | 222 541 € | 36 707 € | 85 916 € | 145 079 € |
| Lühiajalised kohustised | 15 729 € | 105 645 € | 52 027 € | 51 775 € | 56 806 € | 39 514 € | 24 313 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 5289 € | 53 379 € | −70 043 € | −92 147 € | 186 125 € | −45 892 € | −58 001 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 30.06.2025 | 24.06.2024 | 11.04.2023 | 29.06.2022 | 30.06.2021 | 12.07.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 87,1 % | 49,8 % | 51,7 % | 71,5 % | 79,9 % | 50,0 % | 78,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 326,8 % | 41,5 % | −63,0 % | −52,1 % | 52,1 % | −200,2 % | −80,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.