Registrikaart · Äriregistri kanne 11033480
AJ Valdused OÜ
- Registrikood11033480
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025133 011 €
- KMKR numberEE101014445
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- AJ Valdused OÜ
- Registrikood
- 11033480
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 29.04.2004
- KMKR number
- EE101014445
- Osa- või aktsiakapital
- 280 000 EEK
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 25-6
- Aadress kehtib alates
- 08.11.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Arvo Junti | 100 % · 280 000 EEK | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Arvo Junti | Juhatuse liige | 05.04.2006 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Arvo Junti | otsene osalus | 28.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 133 011 € | +15,2 | |
| Müügitulu muutus | 37 050 € → 133 011 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725023979
- Telefon+3726412561
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68329 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused teenis ettevõte 2025. aastal 133 011 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 133 011 € |
| 2024 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2025 | 37 050 € |
| 2023 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 24 370 € |
| 2022 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 22 020 € |
| 2021 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 17 871 € |
| 2020 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 24 541 € |
| 2019 | Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused EMTAK 2008 | 23 504 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2010 | 0 |
| 2009 | 0 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2004 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 133 011 € | 37 050 € | 24 370 € | 22 020 € | 17 871 € | 24 541 € | 23 504 € |
| Ärikasum | 78 544 € | 31 564 € | 19 253 € | 16 238 € | 12 973 € | 19 814 € | 10 634 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 78 544 € | 31 564 € | 19 253 € | 16 238 € | 12 973 € | 19 814 € | 10 634 € |
| Aruandeaasta kasum | 78 544 € | 31 564 € | 19 253 € | 16 238 € | 12 973 € | 19 814 € | 10 634 € |
| Põhivarade kulum | 2341 € | 2341 € | 2341 € | 2341 € | 2341 € | 2341 € | 2341 € |
| Varad kokku | 344 024 € | 263 952 € | 232 387 € | 216 960 € | 211 172 € | 210 586 € | 203 060 € |
| sh käibevarad | 337 447 € | 255 034 € | 221 128 € | 203 360 € | 195 231 € | 192 304 € | 182 437 € |
| sh põhivarad | 6577 € | 8918 € | 11 259 € | 13 600 € | 15 941 € | 18 282 € | 20 623 € |
| sh raha | 186 514 € | 121 939 € | 93 799 € | 89 647 € | 85 286 € | 84 968 € | 86 374 € |
| Omakapital | 341 104 € | 262 560 € | 230 995 € | 211 743 € | 195 505 € | 182 532 € | 162 719 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 17 895 € | 17 895 € | 17 895 € | 17 895 € | 17 895 € | 17 895 € | 17 895 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 242 875 € | 211 311 € | 192 057 € | 175 820 € | 162 847 € | 143 033 € | 132 400 € |
| Lühiajalised kohustised | 2920 € | 1392 € | 1392 € | 1489 € | 1259 € | 830 € | 700 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3728 € | 14 408 € | 27 224 € | 39 641 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 80 885 € | 33 905 € | 21 594 € | 18 579 € | 15 314 € | 22 155 € | 12 975 € |
| Aruanne esitatud | 16.07.2026 | 22.07.2025 | 07.08.2024 | 21.08.2023 | 05.11.2022 | 18.10.2021 | 01.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 99,5 % | 99,4 % | 97,6 % | 92,6 % | 86,7 % | 80,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 59,1 % | 85,2 % | 79,0 % | 73,7 % | 72,6 % | 80,7 % | 45,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.