Registrikaart · Äriregistri kanne 11033913
Flameko OÜ
- Registrikood11033913
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20251 920 035 €
- KMKR numberEE100901449
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Flameko OÜ
- Registrikood
- 11033913
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 30.04.2004
- KMKR number
- EE100901449
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 187-28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 59 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 1 920 035 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 2 916 081 € → 1 920 035 € | -10,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253476100
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 1 551 035 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 1 551 035 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 291 547 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 77 453 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 1 640 876 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 1 091 060 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 179 345 € |
| 2024 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2025 | 4800 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1 650 432 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 306 973 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 219 891 € |
| 2023 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 9000 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 043 089 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 415 913 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 15 500 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 440 191 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 386 305 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 14 980 € |
| 2021 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 5426 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 1200 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 418 166 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 782 353 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 16 420 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 13 049 € |
| 2020 | Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara hulgimüük EMTAK 2008 | 1817 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 2 167 934 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 1 259 671 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga kuni 3,5 t) rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1869 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 10 |
| 2022 | 14 |
| 2021 | 19 |
| 2020 | 32 |
| 2019 | 38 |
| 2018 | 33 |
| 2017 | 33 |
| 2016 | 28 |
| 2015 | 24 |
| 2014 | 20 |
| 2013 | 17 |
| 2012 | 15 |
| 2011 | 15 |
| 2010 | 15 |
| 2009 | 7 |
| 2008 | 7 |
| 2007 | 4 |
| 2006 | 1 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 920 035 € | 2 916 081 € | 2 186 296 € | 2 474 502 € | 2 848 102 € | 3 231 805 € | 3 429 474 € |
| Ärikasum enne makse | 7287 € | −239 456 € | 26 881 € | 112 965 € | −116 575 € | 17 649 € | −24 665 € |
| Aruandeaasta kasum | 5877 € | −239 495 € | 23 380 € | 112 965 € | −129 703 € | 10 990 € | −24 665 € |
| Tööjõukulud | 144 522 € | 329 700 € | 411 033 € | 538 430 € | 611 126 € | 951 180 € | 1 110 926 € |
| Varad kokku | 781 251 € | 778 196 € | 1 436 915 € | 1 443 046 € | 1 620 460 € | 1 768 466 € | 1 973 199 € |
| sh käibevarad | 478 250 € | 457 410 € | 570 368 € | 653 629 € | 572 013 € | 646 174 € | 576 420 € |
| sh raha | 29 297 € | 91 637 € | 170 658 € | 92 413 € | 68 545 € | 152 436 € | 48 091 € |
| Omakapital | 257 700 € | 256 823 € | 496 318 € | 494 444 € | 381 479 € | 590 778 € | 609 866 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 372 705 € | 467 341 € | 510 062 € | 399 278 € | 625 493 € | 561 999 € | 520 856 € |
| Pikaajalised kohustised | 150 846 € | 54 032 € | 430 535 € | 549 324 € | 613 488 € | 615 689 € | 842 477 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 8 | 10 | 14 | 19 | 32 | 38 |
| Omakapitali osakaal varadest | 33,0 % | 33,0 % | 34,5 % | 34,3 % | 23,5 % | 33,4 % | 30,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | -8,2 % | 1,1 % | 4,6 % | -4,6 % | 0,3 % | -0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.