OÜ AVI HALJASTUS
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 14 265 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11034367
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 202410
- Müügitulu 20242 399 416 €
- KMKR numberEE100984314
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ AVI HALJASTUS
- Registrikood
- 11034367
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.05.2004
- KMKR number
- EE100984314
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Haigru tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
65/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 10 töötajat viimases aruandes | +10 |
| Müügitulu | 2 399 416 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 1 598 552 € → 2 399 416 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 14 265 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256689479
- Veebileht avi.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Maastiku hooldus ja korrashoid teenis ettevõte 2024. aastal 2 399 416 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 2 399 416 € |
| 2023 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1 598 552 € |
| 2022 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1 449 698 € |
| 2021 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 885 098 € |
| 2020 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 524 267 € |
| 2019 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2008 | 1 293 064 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 10 |
| 2023 | 9 |
| 2022 | 8 |
| 2021 | 7 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 7 |
| 2018 | 8 |
| 2017 | 9 |
| 2016 | 10 |
| 2015 | 13 |
| 2014 | 8 |
| 2013 | 4 |
| 2012 | 1 |
| 2011 | 1 |
| 2010 | 1 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 5 |
| 2007 | 8 |
| 2006 | 10 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 399 416 € | 1 598 552 € | 1 449 698 € | 885 098 € | 524 267 € | 1 293 064 € |
| Ärikasum enne makse | 86 157 € | 88 489 € | 134 799 € | 5145 € | 3442 € | −82 619 € |
| Aruandeaasta kasum | 86 157 € | 88 489 € | 134 799 € | 5145 € | 3442 € | −82 619 € |
| Tööjõukulud | 325 405 € | 260 477 € | 197 336 € | 157 808 € | 91 174 € | 154 738 € |
| Varad kokku | 998 657 € | 873 145 € | 612 155 € | 583 774 € | 409 416 € | 377 868 € |
| sh käibevarad | 861 088 € | 734 501 € | 603 011 € | 583 315 € | 406 880 € | 304 447 € |
| sh raha | 103 245 € | 183 899 € | 187 722 € | 188 905 € | 91 628 € | 118 163 € |
| Omakapital | 267 656 € | 181 499 € | 93 010 € | 13 211 € | 8066 € | 4624 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € | 2684 € |
| Lühiajalised kohustised | 731 001 € | 691 646 € | 519 145 € | 570 563 € | 401 350 € | 372 522 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 722 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 7 |
| Omakapitali osakaal varadest | 26,8 % | 20,8 % | 15,2 % | 2,3 % | 2,0 % | 1,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3,6 % | 5,5 % | 9,3 % | 0,6 % | 0,7 % | -6,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 14 265 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.