Registrikaart · Äriregistri kanne 11046502
MHL-Snow OÜ
- Registrikood11046502
- Asutatud2004 (21 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025144 443 €
- KMKR numberEE100969106
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MHL-Snow OÜ
- Registrikood
- 11046502
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.09.2004
- KMKR number
- EE100969106
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Otepää vald, Sihva küla, Kondi 9-1
- Aadress kehtib alates
- 08.06.2020
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Mart Kaas | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Mart Kaas | Juhatuse liige | 09.08.2019 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Mart Kaas | otsene osalus | 31.03.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 77 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 21 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 144 443 € | +15,5 | |
| Müügitulu muutus | 33 066 € → 144 443 € | +15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtmhl.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46649 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 46891 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük | |
| 47911 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus | |
| 49411 | Kaubavedu maanteel | |
| 81301 | Maastiku hooldus ja korrashoid |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude masinate ja seadmete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 110 780 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 110 780 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 2025 | 22 008 € |
| 2025 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 6101 € |
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 4732 € |
| 2025 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 822 € |
| 2024 | Maastiku hooldus ja korrashoid EMTAK 2025 | 8137 € |
| 2024 | Muude masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2025 | 8000 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata jaemüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 6646 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata spetsialiseeritud hulgimüük EMTAK 2025 | 4567 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 2478 € |
| 2024 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2025 | 1990 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 1248 € |
| 2023 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 91 459 € |
| 2023 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 23 483 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 10 309 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3700 € |
| 2023 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 1570 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 896 € |
| 2023 | Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 371 € |
| 2022 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 78 859 € |
| 2022 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 22 460 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 6529 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 3755 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 3346 € |
| 2022 | Spordikaupade hulgimüük (v.a spordirõivad ja vabaajajalatsid) EMTAK 2008 | 2295 € |
| 2022 | Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 191 € |
| 2021 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 36 903 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 6444 € |
| 2021 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 5550 € |
| 2021 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 4367 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 2206 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 1151 € |
| 2021 | Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 513 € |
| 2020 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 269 555 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 55 490 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 9825 € |
| 2020 | Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused EMTAK 2008 | 4500 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 4197 € |
| 2020 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 965 € |
| 2019 | Muude üld- ja eriotstarbeliste masinate ja seadmete hulgimüük EMTAK 2008 | 119 189 € |
| 2019 | Spordiehitiste käitus EMTAK 2008 | 16 494 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 6921 € |
| 2019 | Vabaaja- ja sporditarvete väljaüürimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 3132 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 976 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 822 € ehk 1 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 143 621 € |
| Poola | 822 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
| 2016 | 2 |
| 2015 | 2 |
| 2014 | 2 |
| 2013 | 2 |
| 2012 | 2 |
| 2011 | 2 |
| 2010 | 2 |
| 2009 | 2 |
| 2008 | 2 |
| 2007 | 2 |
| 2006 | 2 |
| 2005 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 144 443 € | 33 066 € | 131 788 € | 117 435 € | 57 134 € | 344 532 € | 146 712 € |
| Ärikasum | −7004 € | −16 041 € | 13 522 € | 3699 € | −33 634 € | 30 685 € | 8030 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −7045 € | −16 041 € | 12 871 € | 3592 € | −33 645 € | 30 686 € | 8030 € |
| Aruandeaasta kasum | −7045 € | −16 041 € | 12 871 € | 3592 € | −33 645 € | 30 686 € | 8030 € |
| Tööjõukulud | 3064 € | 2947 € | 14 028 € | 16 616 € | 15 580 € | 13 879 € | 7602 € |
| Põhivarade kulum | 12 296 € | 12 305 € | 12 968 € | 2305 € | 1904 € | 968 € | 158 € |
| Varad kokku | 42 190 € | 48 545 € | 141 417 € | 78 702 € | 66 250 € | 97 250 € | 26 547 € |
| sh käibevarad | 12 342 € | 6401 € | 93 862 € | 57 865 € | 50 818 € | 84 499 € | 26 051 € |
| sh põhivarad | 29 848 € | 42 144 € | 47 555 € | 20 837 € | 15 432 € | 12 751 € | 496 € |
| sh raha | 7469 € | 52,00 € | 76 034 € | 12 518 € | 1234 € | 23 050 € | 14 210 € |
| Omakapital | 1559 € | 8604 € | 24 645 € | 11 774 € | 8182 € | 41 827 € | 11 141 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 5792 € | 21 833 € | 8962 € | 5370 € | 39 015 € | 8329 € | 299 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 131 € | 22 441 € | 109 272 € | 58 228 € | 56 868 € | 54 223 € | 14 206 € |
| Pikaajalised kohustised | 17 500 € | 17 500 € | 7500 € | 8700 € | 1200 € | 1200 € | 1200 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 5292 € | −3736 € | 26 490 € | 6004 € | −31 730 € | 31 653 € | 8188 € |
| Aruanne esitatud | 30.06.2026 | 25.06.2025 | 26.06.2024 | 30.06.2023 | 29.06.2022 | 29.06.2021 | 31.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 3,7 % | 17,7 % | 17,4 % | 15,0 % | 12,4 % | 43,0 % | 42,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −4,9 % | −48,5 % | 9,8 % | 3,1 % | −58,9 % | 8,9 % | 5,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.