Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 11051124

Up Varahalduse OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood11051124
  • Asutatud2004 (22 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202588 127 €
  • KMKR numberEE102900286

Usaldusväärsuse indeks

75/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
200420092014201920242026Asutatud 17.06.2004Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 17.06.2004 2004, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Up Varahalduse OÜ
Registrikood
11051124
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
17.06.2004
KMKR number
EE102900286
Osa- või aktsiakapital
2556 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hommiku tn 4a
Aadress kehtib alates
22.11.2021

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Priit Uustulnd100 % · 2556 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Priit UustulndJuhatuse liige17.06.2004
Kairi UustulndJuhatuse liige20.04.2026

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Priit Uustulndotsene osalus31.08.2018

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg22 aastat registris+25
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu88 127 €+13,5
Müügitulu muutus36 499 € → 88 127 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €22 tuh €44 tuh €66 tuh €88 tuh €20192020202120222023202488 127 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 71 385 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 202571 385 €
2025Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202516 742 €
2024Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 202529 611 €
2024Heliloome EMTAK 20254000 €
2024Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 20252888 €
2023Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200826 474 €
2023Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20083000 €
2023Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008600 €
2022Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 200837 714 €
2022Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200818 499 €
2022Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 200851,00 €
2021Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 20089738 €
2021Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 20085867 €
2021Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20082650 €
2020Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200810 990 €
2020Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20085000 €
2019Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 200810 303 €
2019Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 20084050 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2024)

Majandusaasta aruanded

Kogu 36 499 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti36 499 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
00111200420052006200720082009201020112012201320142015201620172018201920202021202220231202412025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170
20160
20150
20140
20130
20120
20110
20100
20090
20080
20070
20060
20050
20040

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu88 127 €36 499 €30 074 €56 264 €18 255 €15 990 €14 353 €
Ärikasum118 037 €−1581 €7886 €2362 €−27 229 €21 089 €886 635 €
Kasum enne tulumaksustamist237 885 €60 136 €47 421 €150 619 €81 252 €62 783 €950 211 €
Aruandeaasta kasum219 552 €60 136 €47 421 €141 162 €81 252 €62 783 €932 711 €
Tööjõukulud13 166 €11 546 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Põhivarade kulum0,00 €279 €526 €
Varad kokku1 917 927 €1 759 829 €1 742 843 €1 758 143 €1 840 198 €1 608 713 €1 545 465 €
sh käibevarad1 246 490 €897 979 €869 319 €882 577 €1 184 960 €609 044 €710 727 €
sh põhivarad671 437 €861 850 €873 524 €875 566 €655 238 €999 669 €834 738 €
sh raha521 118 €210 085 €232 796 €187 591 €642 898 €38 671 €116 656 €
Omakapital1 911 669 €1 757 117 €1 741 326 €1 754 296 €1 688 331 €1 607 079 €1 544 296 €
sh osa- või aktsiakapital2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €2556 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum1 689 305 €1 694 169 €1 691 093 €1 610 322 €1 604 267 €1 541 484 €608 773 €
Lühiajalised kohustised6258 €2712 €1517 €3847 €1867 €1634 €1169 €
Pikaajalised kohustised0,00 €150 000 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1100000
Ärikasum enne kulumit−27 229 €21 368 €887 161 €
Aruanne esitatud12.06.202620.05.202501.07.202409.06.202327.06.202208.06.202113.09.2020
Omakapitali osakaal varadest99,7 %99,8 %99,9 %99,8 %91,7 %99,9 %99,9 %
Puhaskasumi määr müügitulust249,1 %164,8 %157,7 %250,9 %445,1 %392,6 %6498,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang