OÜ BOLTON REALESTATE
- Sellel aadressil on registreeritud 209 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood11052218
- Asutatud2004 (22 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025368 589 €
- KMKR numberEE100963940
Üldandmed
- Ärinimi
- OÜ BOLTON REALESTATE
- Registrikood
- 11052218
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.06.2004
- KMKR number
- EE100963940
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 8a
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
71/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 22 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 368 589 € | +19,3 |
| Müügitulu muutus | 320 033 € → 368 589 € | +4,6 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725118892
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 368 589 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 368 589 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 320 033 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 414 647 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 355 435 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 296 249 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 330 073 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 227 735 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
| 2015 | 0 |
| 2014 | 0 |
| 2013 | 0 |
| 2012 | 0 |
| 2011 | 0 |
| 2009 | 1 |
| 2008 | 0 |
| 2007 | 0 |
| 2006 | 0 |
| 2005 | 0 |
| 2004 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 368 589 € | 320 033 € | 414 647 € | 355 435 € | 296 249 € | 330 073 € | 227 735 € |
| Ärikasum enne makse | 14 280 934 € | 467 528 € | 85 055 € | 1 459 490 € | 13 298 781 € | −309 069 € | −261 897 € |
| Aruandeaasta kasum | 14 280 934 € | 467 528 € | 85 055 € | 1 459 490 € | 13 298 781 € | −309 069 € | −261 897 € |
| Tööjõukulud | 63 840 € | 63 840 € | 63 840 € | 37 240 € | — | — | — |
| Varad kokku | 57 321 747 € | 42 506 681 € | 41 631 248 € | 40 868 326 € | 39 268 895 € | 25 822 493 € | 24 377 607 € |
| sh käibevarad | 876 178 € | 437 620 € | 372 984 € | 157 755 € | 185 196 € | 558 546 € | 480 388 € |
| sh raha | 498 874 € | 213 877 € | 230 195 € | 59 838 € | 71 116 € | 427 138 € | 339 665 € |
| Omakapital | 54 529 157 € | 39 598 247 € | 38 630 719 € | 37 645 458 € | 36 185 968 € | 22 043 807 € | 19 622 876 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 18 300 000 € | 17 650 000 € | 17 150 000 € | 16 250 000 € | 16 250 000 € | 15 406 620 € | 12 676 620 € |
| Lühiajalised kohustised | 325 947 € | 2 908 434 € | 3 000 529 € | 276 229 € | 3 082 927 € | 3 778 686 € | 4 754 731 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 466 643 € | — | 0,00 € | 2 946 639 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 93,2 % | 92,8 % | 92,1 % | 92,1 % | 85,4 % | 80,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 3874,5 % | 146,1 % | 20,5 % | 410,6 % | 4489,1 % | -93,6 % | -115,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.